MMA PLKSWZiółkowski kontra Torres na KSW? Mańkowski i Parnasse nie są zadowoleni z tego zestawienia!

Ziółkowski kontra Torres na KSW? Mańkowski i Parnasse nie są zadowoleni z tego zestawienia!

Marian Ziółkowski (23-8-1) w ostatnim pojedynku udowodnił, że zrobił znaczne postępy. Podopieczny Roberta Jocza w mediach społecznościowych zdradził, że chętnie w następny starciu zmierzy się z mistrzem wagi piórkowej – Danielem Torresem (12-4).

To była sensacja! Do walki Parnasse-Torres doszło na gali KSW 58. Była to wielka niespodzianka, bo przecież Francuz był pewniakiem jeśli chodzi o kursy bukmacherskie. Torres potrzebował zaledwie niecałych dwóch minut, aby zaskoczyć wszystkich. Zobaczcie w jakim stylu to zrobił.

Torres, Mańkowski i Parnasse reagują na pomysł Ziółkowskiego!

Marian Ziółkowski (23-8-1) na instagramie zaproponował hitową walkę w organizacji KSW z jego udziałem. ”Golden Boy” chętnie w następnym pojedynku zmierzy się z Danielem Torresem (12-4).

Wygląda na to, że przed grudniem nie ma co liczyć na walkę z Borysem, więc na myśl przychodzi mi zawodnik, który sam deklarował, że bardzo chce walki ze mną. Mistrz KSW. Daniel Torres. Będę gotów na sierpień/wrzesień. Zróbmy walkę dwóch mistrzów

Długo na reakcję czołowych zawodników KSW nie musieliśmy czekać. ”Tucanão ” jest zainteresowany takim zestawieniem. Zaś Salahdine Parnasse (14-1-1) i Borys Mańkowski (22-8-1) nie będą szczęśliwi takim rozwiązaniem.

Zobacz także:

Kim jest Antykonfident? Przeciwnik Żuroma na MMA VIP 2!

Już osiemnastego czerwca odbędzie się druga edycja MMA VIP. Trzeba przyznać, że karta walk może wzbudzić zdecydowanie większe zainteresowanie niż poprzednia.

KSW traci czołowego ciężkiego! Grabowski wolnym agentem! Gdzie trafi?

Stało się! Damian Grabowski przestał być zawodnikiem KSW – poinformował portal MMA Pudelek na swoim Twitterowym profilu.