MMA PLNajnowszeBoksZimnoch o KSW: Chcieli ze mną podpisać kontrakt na kilka walk! Proponowali mi walkę z…

Zimnoch o KSW: Chcieli ze mną podpisać kontrakt na kilka walk! Proponowali mi walkę z…

Na kanale “ringpolska” ukazał się wywiad, którego gościem jest Krzysztof Zimnoch (22-3-1). Pięściarz wypowiedział się między innymi na temat potencjalnej walki w formule MMA, a także o ofercie ze strony KSW. Jakie są na to szanse, że ujrzymy Krzysztofa w mieszanych sztukach walk?

Krzysztof Zimnoch to pochodzący z Białegostoku pięściarz. W boksie amatorskim trzykrotnie triumfował jako mistrz Polski. Poza tym nadmienić trzeba, że Zimnoch jest 2-krotnym brązowym medalistą mistrzostw Unii Europejskiej. Aktualnie waży około 98 kg i ma 190 cm wzrostu.

We wspomnianym materiale padły różnorakie pytania. Jednym z nich było wymienienie trzech rywali, z którymi Krzysztof chciałby się zmierzyć w boksie.

Jerzewski, Głowacki i Szpilka, który jest już poza marginesem, bo walczy w MMA. Ja nie będę poświęcał 5-u, czy 10-u lat, żeby się nauczyć tej sztuki. Ja szanuję każdy sport i nie będę wchodził tam, robić jakieś tam freak walki. Można byłoby, ale tak naprawdę jak miałbym ze Szpilką walczyć to w boksie. Nie umiem walczyć w parterze, nie wiem jak się walczy w MMA. Biłem się nieraz na ulicy. Wychowywałem się ze starszym bratem, zawsze dostawałem łomot, więc coś tam potrafię, ale na pewno Mameda Khalidova nie udusiłbym.

Krzysztof Zimnoch w MMA?

Dziennikarz przytoczył też kwotę, którą podobno Kamil Łaszczyk ma dostać za walkę z “Ferrarim”, pytając czy takie pieniądze byłyby w stanie go przekonać do walki w MMA.

Nie wiem…chyba nie. Mam co robić, ja pracuję cały dzień. Rozwijam swoją firmę, mam ogromne plany jeżeli chodzi o handel kawą. Żebym miał to robić to musiałbym się temu poświęcić. Byłem w boksie przez okrągłe 20 lat. Miałem wspaniałe chwile, ale nie zdobyłem mistrzostwa świata ani w boksie olimpijskim, ani w zawodowym. (…) Mam żonę, synka. Dobrze mi się żyje.

Okazało się też, że padła konkretna oferta ze strony Martina Lewandowskiego z KSW:

Zdzwaniałem się z Lewandowskim od KSW. Spotkałem się z nim, rozmawialiśmy. Chcieli ze mną podpisać kontrakt na kilka walk. Proponowali walkę ze Szpilką. (…) Jak włodarze KSW mi podsuwają kontrakt, który mam wypełnić, 3 walki, czy 4 walki, to przecież nie będę poświęcał kolejnego roku, dwóch, czy trzech, żeby trenować MMA.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Kontrakt Piotra Pająka z FAME MMA wygasł! Do jakiej organizacji trafi youtuber?

Piotr Pająk w mediach społecznościowych poinformował, że właśnie wygasł mu kontrakt z największą freakową organizacją. Tym samym youtuber jest wolnym agentem i czeka na ciekawe propozycje. Do jakiej organizacji trafi popularny podróżnik?

Dziennikarz na deskach! Mateusz Rębecki nie daje taryfy ulgowej! [WIDEO]

Na Kanale Sportowym pojawił się następny odcinek ”Hiena On Tour”. Tym razem dziennikarz Maciej Turski pojawił się na macie BT Gym, gdzie taryfy ulgowej nie dał mu… Mateusz Rębecki. Warto zaznaczyć, że Turski trenuje, więc nagranie ma jakikolwiek sens, bowiem w innej sytuacji mogłoby to się zakończyć szybką demolką bądź nokautem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis