MMA PLJaś KapelaKossakowski atakuje Jasia Kapelę z nadzieją na rewanż. Dostaje kontrę: Zgasić możesz światło w kiblu

Kossakowski atakuje Jasia Kapelę z nadzieją na rewanż. Dostaje kontrę: Zgasić możesz światło w kiblu

Ziemowit Piast Kossakowski ponownie próbuje zaistnieć w świecie sportów walki i atakuje Jasia Kapelę wykorzystując jego porażkę na gali PRIME 2: Kosmos. Kossakowski licząc na rewanż zaliczył mocną kontrę.

Ziemowit Piast Kossakowski atakuje Jasia Kapelę

Przypominamy, że Jaś Kapela sprawił radność wielu kibicom sportów walki w Polsce przegrywając przez TKO w drugiej rundzie z muzykiem Skolimem na gali PRIME 2.

Mimo lekcji pokory, Kapela nadal prowokuje prawicową część społeczeństwa w sieci. Pod jednym z tweetów spotkał jednak atak ze strony swojego byłego rywala – Ziemowita Piasta Kossakowskiego.

Kossakowski napisał:

“Nie mazgaj się lewaku, dostałeś na dziurę i cała Polska się cieszy jak leżysz i kwiczysz jak ciota z obitym mazakiem. Fuks dwa razy się nie zdarza, tym razem ja Ci zgaszę światło szybciej niż Ci się wydaje. Wybrałeś sobie rywala pod siebie i przegrałeś, można być większą palą?”

Ziemowit Piast Kossakowski atakuje Jasia Kapelę mając nadzieję na rewanż. Dostaje kontrę: Zgasić możesz światło w kiblu

Kapeli nie umknął tweet zamieszczony przez swojego byłego przeciwnika i postanowił ponownie – tym razem za pomocą liter – znokautować Kossakowskiego:

“WTEM Ziemowit mnie odblokował i znowu zaczyna stękać o rewanż. Wszystko spoko, ale cioty to ty szanuj! A światło to możesz zgasić sobie w kiblu co najwyżej.”

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę Kapela vs Kossakowski 2?

Zobacz także:

Debiut Irańskiego Hulka znów ogłoszony! Nie będzie to walka z Martynem Fordem! Widzieliście?

Sajad Gharibi szykuje się do debiutu. Do wyczekiwanej walki ”Irańskiego Hulka” ma dojść ostatecznie trzydziestego pierwszego lipca. Warto zaznaczyć, że nie będzie to pojedynek z Martynem Fordem.

Denis Załęcki o rewanżu z Don Diego: Następnym razem się po nim przebiegnę! Co wy na to?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Bad Boy” został zapytany o potencjalny rewanż z Mateuszem Kubiszynem. Załęcki jest przekonany, że dojdzie do drugiego starcia i będzie górą w takiej rywalizacji. Denis skomentował przy okazji ich pierwszy pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis