MMA PLAnthony JoshuaZełenski komentuje zwycięstwo Usyka: Trudne, ale jakże ważne i konieczne zwycięstwo!

Zełenski komentuje zwycięstwo Usyka: Trudne, ale jakże ważne i konieczne zwycięstwo!

Wołodymyr Zełenski na twitterze zareagował na zwycięstwo Oleksandra Usyka (20-0, 13 KO), który po raz pierwszy obronił pasy mistrza świata w wadze ciężkiej. Utytułowany Ukrainiec ponownie po 12-rundach pokonał Anthony’ego Joshuę. Tym razem była to niejednogłośna decyzja sędziów – co w mediach wywołało sporą burzę.

Usyk

35-latek tuż po walce wyznał, że dedykuje zwycięstwo swojej ojczyźnie i rodzinie.

Dedykuję to zwycięstwo mojej rodzinie, Ukrainie, wszystkim osobom broniącym mojego kraju. Bardzo im dziękuję.

Kto teraz będzie przeciwnikiem Usyka? Niewykluczone, że będzie to wyczekiwane starcie z również niepokonanym Tysonem Furym! Co powiedział Brytyjczyk po sukcesie Usyka zobaczycie [TUTAJ]

Zełenski reaguje!

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski na twitterze postanowił skomentować wielkie zwycięstwo Oleksandra Usyka (20-0, 13 KO).

Trudne, ale jakże ważne i konieczne ZWYCIĘSTWO! Obrona tytułu mistrza świata jest symbolem tego, że wszyscy Kozacy nie oddadzą swojego, będą o to walczyć i na pewno wygrają!

W co-main evencie kibice boksu zobaczyli również pojedynek w wadze ciężkiej. Emocji nie brakowało. Faworyzowany Filip Hrgović (15-0, 12 KO) po ringowej wojnie wypunktował Zhilei Zhanga (24-1, 19 KO).

Zobacz także:

Marcin Najman krzyczy na plaży: Jóźwiak złaź stamtąd, nic ci nie zrobię! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoich widzów na YouTubie. Tym razem postanowił ruszyć na wczasy, gdzie szukał swojego najbliższego przeciwnika. Mowa oczywiście o prezesie Fight Exclusive Night – Pawle Jóźwiaku. ”El Testosteron” zapewnił, że znalazł oponenta, ale ten bał się wrócić na ziemię.

Tomasz Sarara ze łzami w oczach po KSW 73: Nic mnie nie boli, tylko duma [WIDEO] Chcielibyście zobaczyć rewanż?

Bardzo emocjonalny był Tomasz Sarara po minionej gali KSW 73. W rozmowie z dziennikarzami tuż po porażce z Arkadiuszem Wrzoskiem ze łzami w oczach tłumaczył powody swojej pierwszej od około dziesięciu lat porażki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis