MMA PLBoksZdjęcie polskiego boksera robi furorę w internecie! Chodzi o… dowód osobisty!

Zdjęcie polskiego boksera robi furorę w internecie! Chodzi o… dowód osobisty!

5 sierpnia w Amfiteatrze w Mrągowie odbędzie się gala Knockout Boxing Night 23. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy starcie Pawła Stępnia z Michałem Łoniewskim, ale to nie ci pięściarze zrobili największy szum wokół tej gali. Łukasz Barabasz, który również weźmie udział w tej gali, zwrócił na siebie uwagę znacznie bardziej. Zdjęcie polskiego boksera robi bowiem furorę w internecie!

Zdjęcie polskiego boksera robi furorę w internecie

Łukasz Barabasz zmierzy się w jednej z początkowych walk KBN 23 z Tobiaszem Zarzecznym. O jego walce dowiedzieliśmy się m.in. z mediów społecznościowych, gdzie podsunięto jego rekord wpisany na BoxRecu.

Uwagę przykuwa zdjęcie zawodnika, który jest… zdjęciem dowodu osobistego!

Łukasz Barabasz hitem na BoxRecu. Jako zdjęcie ma wstawiony dowód osobisty!

Sprawę przybliżył m.in. dziennikarz TVP Sport Piotr Jagiełło, który zwrócił uwagę na profil Barabasza na znanym w środowisku pięściarskim portalu – BoxRec.

Niecodzienność w tej sprawie polega na tym, że zdjęciem Barabasza jest jego… dowód osobisty!

Łukasz Barabasz ma rekord 1-4 i będzie walczył z rywalem o rekordzie 1-0. Cały profil Barabasza możecie zobaczyć TUTAJ -> ŁUKASZ BARABASZ BOXREC

Zobacz także:

Murański gotowy stoczyć trzy walki jednego wieczoru: Tego szczura? Z dwoma połamanymi rękami!

Jacek Murański wraz z ”Konopskyym” byli gośćmi wczorajszego ”cage’a” na kanale FAME MMA. W pewnym momencie organizacja postanowiła zadzwonić do Sergiusza Górskiego. Doszło, więc do konfrontacji słownej z ”Muranem”, który co ciekawe wyznał, że jest gotowy stoczyć trzy walki jednego wieczoru. Mowa o gali FAME MMA 15, która dwudziestego szóstego sierpnia odbędzie się w Łodzi.

Dana White wskazał kandydata na “nowego McGregora”: On ma to coś! Ma racje?

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White najwyraźniej znalazł kandydata na “nowego Conora McGregora”. Na pewno przynajmniej wydaje mu się, że takiego kogoś znalazł!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis