ZDJĘCIE DNIA: Patrick Kincl przygotowuje się na Soldicia z mocna ekipą

Foto: Patrick Kincl
Foto: Patrick Kincl

Już 14 września Patrick Kincl (22-9, 1 N/C) zadebiutuje w Federacji KSW. Czeski półśredni został rzucony od razu na głęboką wodę. Zawalczy on bowiem o pas mistrzowski z Robertem Soldiciem (16-3) w jednym z głównych pojedynków gali KSW 50 w Londynie.

Kincl obecnie ma serię trzech zwycięstw. W ostatnim czasie pokonał go jedynie jeden z najlepszych czeskich zawodników Karlos Vemola (27-5). Podczas kariery Kincl aż 16-krotnie kończył pojedynki przed czasem (10 nokautów i 6 poddań).

W maju Czech dołączył do polskiej grupy menadżerskiej Artnox Fight Sport. Teraz koledzy ze „stajni” pomagają mu w przygotowaniach do walki mistrzowskiej w Federacji KSW. Obóz przygotowawczy ma miejsce we Wrocławiu. W tamtejszym Klubie Samuraj pojawili się m.in. podwójny mistrz FEN Andrzej Grzebyk, mistrz FEN w formule K-1 Dominik Zadora czy inni świetni polscy zawodnicy jak choćby Michał Michalski, Szymon Dusza czy Jacek Jędraszczyk.

„Najmocniejsza ekipa -77kg zebrała się właśnie na wspólnym campie we Wrocławiu, w nadchodzących walkach chłopaków zapowiada się naprawdę piekielny ogień 🔥🔥🔥 Cała rodzina Artnoxa pomaga Patrikowi Kinclowi w przygotowaniach do gali KSW 50 w Londynie, zawsze pomagamy sobie w przygotowaniach do naszych walk #artnoxfamily 💪💪💪”

Najmocniejsza ekipa -77kg zebrała się właśnie na wspólnym campie we Wrocławiu, w nadchodzących walkach chłopaków…

Opublikowany przez Artnox Fight Sport Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

„Mamy aktualnie naprawdę wysokie stężenie Artnoxiaków na małym campie, który właśnie odbywa się we Wrocławiu! Jest ogień, a dzięki temu będą efekty! 🔥🔥🔥 😈😈😈”

Mamy aktualnie naprawdę wysokie stężenie Artnoxiaków na małym campie, który właśnie odbywa się we Wrocławiu! Jest ogień,…

Opublikowany przez Artnox Fight Sport Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Czy waszym zdaniem czeski zawodnik będzie w stanie sprawić niespodziankę i pokonać faworyzowanego mistrza?