MMA PLZDJĘCIE DNIAZDJĘCIE DNIA: Mocna polska ekipa w American Top Team

ZDJĘCIE DNIA: Mocna polska ekipa w American Top Team

Polski kontyngent w jednym z czołowych klubów świata zwiększa się z dnia na dzień!

Mocna polska ekipa w American Top Team
Foto: Mateusz Gamrot

Do American Top Team w Coconut Creek na Florydzie dołączyli niedawno Łukasz Rajewski (8-3, 1 N/C) i Borys Mańkowski (19-7-1). “Tasmański Diabeł” zapowiadał wcześniej, że zamierza wrócić na grudniowej gali KSW i przygotowywać sie będzie do niej właśnie w USA.

Później dołączył również wracający po ciężkiej kontuzji Salim Touahri (10-2), który zadebiutował w UFC zeszłym roku w Gdańsku. Uszkodzone więzadło w kolanie wykluczyło go jednak ze startów na pewnien czas.

W końcu do chłopaków dołączył również Mateusz Gamrot (14-0, 1 N/C), który w wyniku zbiegu okoliczności poleciał do USA razem z wracającą do ATT Joanną Jędrzejczyk (15-2).

Co ciekawe zarówno Gamrot jak i Jędrzejczyk spróbują swoich sił w walkach mistrzowskich w nowych kategoriach wagowych. “Gamer” zawalczy o pas kategorii piórkowej 1 grudnia na KSW 46 w Gliwicach. Jego rywalem będzie Kleber Koike Erbst (24-4-1). Z kolei Jędrzejczyk tydzień później zmierzy się w Toronto z Valentiną Shevchenko (15-3). Stawką pojedynku na UFC 231 będzie pas kategorii muszej.

Mateusz Gamrot zamieścił w mediach społecznościowych wpis, który ukazuje jak mocna jest obecnie polska ekipa w ATT.

“Wiemy, że Joanna Jędrzejczyk nie potrzebuje ochrony, ale na wszelki wypadek”

Od lewej: Salim Touahri,Borys Mańkowski, Joanna Jędrzejczyk, Mateusz Gamrot, Łukasz Rajewski

Należy również pamiętać, że członkiem American Top Team jest również Krzysztof Jotko (19-4), który powraca do treningów po niedawnej kontuzji.

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis