ZDJĘCIE DNIA: Marcin Najman po raz kolejny na treningach u Damiana Herczyka

Foto: Instagram/Marcin Najman
Foto: Instagram/Marcin Najman

Choć Marcin Najman (1-4) przyznaje, że zakończył czysto sportową karierę, to obecnie przygotowuje się on do starcia na FAME MMA. Wyciągając wnioski z publikacji zawodnika na swoich social mediach, można wnioskować, że “El Testosteron” poważnie podchodzi do kolejnego wyzwania.

Dla tych, którzy nie wiedzą, do czego trenuje Najman, warto przypomnieć, że były bokser stoczy pojedynek podczas piątej edycji FAME MMA. 40-latek stanie w klatce naprzeciw Bonusa BGC (0-3). Starcie przez wielu określane jest jako “walka stulecia przegranych”.

Choć były zawodnik KSW czy też MMA Attack jest pewny swojej wygranej, wieszcząc rywalowi nokaut w pierwszej minucie walki, to jednak “El Testosteron” dość poważnie podchodzi do przygotowań przed debiutem we freakowej organizacji. W czwartek na swoich social mediach Najman opublikował bowiem zdjęcie z Damianem Herczykiem, czyli trenerem Berserker’s Team Bielsko-Biała. Wspomniany szkoleniowiec jest ceniony “w branży”, a pod jego okiem kariery prowadzi m.in. Rafał Haratyk (11-3-2). Wygląda zatem na to, iż były mistrz federacji WKU zamierza wejść do klatki w dobrej formie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zostało 9 dni 👊 Bielsko- Biała z trenerem Damian Herczyk

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)