MMA PLCiekawostkiZbigniew Boniek chciał wyśmiać Najmana. Naraził się na kontrę!

Zbigniew Boniek chciał wyśmiać Najmana. Naraził się na kontrę!

Foto: FAME MMA

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i jeden z najlepszych piłkarzy w historii polskiej piłki kopanej Zbigniew Boniek chciał wyśmiać Marcina Najmana. Naraził się jednak na soczystą kontrę ze strony “El Testosterona”.

Poszło o wpis Najmana, w którym na przykładzie Deontaya Wildera pokazał, że skutki ciężkich walk ringowych są nieopłakane. Przywołał on postać Wildera nieprzypadkowo, bowiem Amerykanin zaczyna wynajdywać różne absurdalne wymówki tłumaczące jego porażkę z Tysonem z Furym.

Jedną z tym wymówek mają być… chude nogi, za które obwinia… matkę:

Zbigniew Boniek chciał wyśmiać Najmana. Naraził się na kontrę!

Boniek od razu podchwycił temat i widząc Marcina Najmana, byłego mistrza Europy WKU w boksie, który przestrzega przed konsekwencjami uprawiania boksu, wypalił:

Drogi Marcinie, Ciebie to nie dotyczy….. zabawa zazwyczaj się kończy zanim robi się kocioł…Trzymaj się Byku

Niestety, ale Marcin Najman nie puścił tych słów mimo uszu. Od razu skontrował przypominając karierę prezesa PZPN-u na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski:

Prezesie Boniek, proszę mi przypomnieć… Jak nazywał się trener Reprezentacji Polski w Piłkę Nożną, który po kolejnych przegranych zostawił drużynę i sam uciekł do Włoch? Pozdrowienia

Zobacz także:

Bellator 251 – wyniki. Corey Anderson rozbija Melvina Manhoefa

Za nami gala Bellator 251 w Uncasville w stanie Connecticut. Udany debiut w nowej organizacji zaliczył niedawny rywal Jana Błachowicza.

Tomasz Narkun ma duże cele! Zaskoczeni?

Tomasz Narkun swój najbliższy pojedynek stoczy na KSW 56. ”Żyrafa” ma wysokie aspiracje. Narkun zadeklarował, że zostało mu tylko zdobyć…

Dana White o Khabibie: Nadal jest mistrzem, nie zwakował pasa, czekam na kolejną walkę

Prezes UFC, Dana White wypowiedział się o jednej z największych gwiazd mieszanych sztuk walki Khabibie Nurmagomedovowie. Zdaniem sternika największej organizacji MMA na świecie, Rosjanina prawdopodobnie jeszcze raz zobaczymy w oktagonie.