MMA PLCiekawostkiZawodowy piłkarz chce walki z Najmanem. “El Testosteron”: Gejewicz?

Zawodowy piłkarz chce walki z Najmanem. “El Testosteron”: Gejewicz?

Zawodowy piłkarz chce walki z Marcinem Najmanem! Kolejka do “El Testosterona” się wydłuża w zastraszającym tempie. Na walkę z jedną z najbardziej medialnych postaci w polskich sportach walki liczy już naprawdę dużo osób.

Teraz do grona chętnych na sprawdzenie się na przeciwko Marcina Najmana dołączył zawodowy piłkarz, który w przeszłości grał między innymi dla Śląska Wrocław czy ŁKS-u Łódź. Chodzi mianowicie o Łukasza Gikiewicza.

Zawodowy piłkarz chce walki z Najmanem

Łukasz Gikiewicz, który aktualnie reprezentuje barwy jordańskiego klubu Al-Faisaly Amman był gościem programu Hejt Park na Kanale Sportowym. Tam odpowiadał na pytania Michała Pola i widzów, dzwoniących do studia.

Jednym z poruszonych wątków była sprawa potencjalnej walki z Marcinem Najmanem, na którą Gikiewicz byłby chętny:

“Proponowałem już to na Twitterze, nikt nie wziął tego na poważnie: z chęcią bym się z nim sprawdził. Jak on bierze milion, niech da mi pół z tego, dogadamy się i podpiszemy kontrakt. Każdy by chciał nic nie robić, robić z siebie błazna i zarabiać miliony. Nie patrzę na niego jak na Cristiano Ronaldo, bo ciężko pracuje. Chodzi o to, że nic nie robi, a mega zarabia. Za to szacunek. Ludzie chcą podpisywać z nim umowy i brać go na eventy, a gość odklepuje przed walką.” – przyznał Gikiewicz. [transkrypcja za sportowefakty.wp.pl]

“El Testosteron” odpowiedział na wyzwanie rzucone przez Gikiewicza. Najpierw opublikował tweeta, w którym zaakceptował wyzwanie, a potem nagrał film, w którym wyśmiał piłkarza. Przekręcił na przykład jego nazwisko nazywając: Gejkiewiczem.

Zobacz także:

Francis Ngannou zawstydzony szybkością młodego pięściarza [WIDEO]

Postrach wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou zawstydzony szybkością młodego perspektywicznego pięściarza. Kameruńczyk spotkał się niedawno z 21-letnim Ryanem Garcią, gdzie pokazali różnicę szybkości.

UFC zadedykowało galę zmarłemu Afroamerykaninowi, którego udusił policjant.

UFC zadedykowało galę zmarłemu Afroamerykaninowi, którego udusił policjant. Chodzi o postać George’a Floyda, który zmarł po interwencji policji w Minnesocie. O sprawie zabójstwa przez mundurowych jest głośno w całych Stanach Zjednoczonych.

Szymański chce Legierskiego: Uzmysłowię ci przepaść w KSW

Roman Szymański chce powitać Mateusza Legierskiego w Federacji KSW. Były pretendent do mistrzostwa dywizji piórkowej ma zamiar pokazać różnicę między polskim gigantem a czeską organizacją Oktagon MMA.