MMA PLGROMDAZawodnik z GROMDY z mocnym przesłaniem do Soroko: Robię Ci terapię za patologiczne kłamstwo!

Zawodnik z GROMDY z mocnym przesłaniem do Soroko: Robię Ci terapię za patologiczne kłamstwo!

Następny zawodnik postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Adamie Soroko. Czy dojdzie do takiego starcia na gołe pięści, lub w freakowej organizacji? Nie można tego wykluczyć. Najpierw był Krystian Rosa, a teraz Daniel Utkowski, którego możecie znać z walk w organizacji GROMDA. ”Japa” miał ważne przesłanie do potencjalnego przeciwnika.

Soroko

Wszystko na to wskazuje, że jeszcze w pierwszej połowie roku Soroko stoczy kolejny pojedynek w klatce. Byłoby to starcie na gołe pięści w organizacji Denisa Załęckiego. Szczegóły poznamy już niebawem.

Daniel w walkach na gołe pięści pokazał charakter i do samego końca próbował zaskoczyć. ”Japa” swój pierwszy pojedynek w organizacji Mariusza Grabowskiego odnotował na 6 edycji, gdzie musiał uznać wyższość Dawida ”Maximusa” Żółtaszka. Utkowski wystartował w turnieju na GROMDA 8. Najpierw pokonał Denisa Romka, a następnie przegrał z Danielem ”Hunterem” Więcławskim.

Zawodnik GROMDY ma ważne przesłanie!

Daniel Utkowski poprzez insta stories wysłał ważną wiadomość do Adama Soroko. ”Japa” jest otwarty na takie zestawienie. Utkowski zapewnia, że może do niego dojść na gołe pięści, lub w freakowej organizacji.

Panie Soroko okazałeś się wyłącznie krzykaczem. Nagrywałeś mi wiadomości o walce, obiecywałeś przyjazd do mojego miasta Radom siła w precyzji i przerosła cię ta siła. Pamiętaj, szacunek, a nie darcie ryja, Ty potrafisz tylko to. A i kasować wiadomości i blokować konto. Adam trenujesz? To dobrze 12 tyg i robię Ci terapię za patologiczne kłamstwo na temat zbiórki na dziecko, którego już nie było, a kasa przepadła i całokształt patologii, którą reprezentujesz. Co Ty na to Soroko? Może GROMDA może PRIME, a może pod klatką?

Co wy na to?

Zobacz także:

Jacek Murański prezentuje umiejętności i zapowiada rewanż z Tańculą! [WIDEO] Widzieliście?

Nie będzie tylko frontów na kolano i czekania na akcje rywala! Jacek Murański na kanale MMA-bądź na bieżąco zaprezentował obecną formę i zapowiedział duży rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Trzeba przyznać, że jak na 53-lata widać tu duży charakter i zacięcie.

Dzisiaj II Konferencja przed FAME 14! Widzów będzie więcej niż na niejednej gali! Pod wrażeniem?

To już dzisiaj! W poniedziałek 9 kwietnia odbędzie się II Konferencja przed sobotnią galą FAME 14. Wydarzenie to odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie i obejrzy je duża liczba widzów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis