MMA PLFAME MMAZawodnik WOTORE zaatakował Najmana: Młodsza publika nie pamięta jakim gniotem był wcześniej!

Zawodnik WOTORE zaatakował Najmana: Młodsza publika nie pamięta jakim gniotem był wcześniej!

Damian Majewski mający pojedynki zawodowe w MMA i próbujący swoich sił w walkach na gołe pięści w ostrych słowach wypowiedział się o Marcinie Najmanie.

Damian Majewski pomaga w przygotowaniach Kasjusza Życińskiego. Tak było w przypadku ostatnich walk popularnego ”Don Kasjo”. Mowa tutaj o treningach w Warszawie, a dokładnie w Nastula Club.

Damian Majewski ostro o Marcinie Najmanie!

Damian Majewski w rozmowie z portalem fightsport.pl nie szczędził mocnych słów w kierunku Marcina Najmana. Częstochowianin już w listopadzie zmierzy się z jego kolegą Kasjuszem Życińskim.

Ja jedynie o kim wspominam to o Marcinie Najmanie tym.. nie będę go już obrażał. Po prostu młodsza publika nie pamięta jakim gniotem był wcześniej. Ile złego zrobił, ilu prawdziwych sportowców na obrażał, z Saletą co zrobił. Tego już nie będę poruszał. To jest bardzo przykre, że taka osoba teraz ma swoich fanów. Kiedyś to śmiali się z niego. Jak można nazwać osobę, która sprzedaje swoją godność w sportach walki? Wiemy jak! Ogólnie osobę, która sprzedaje swoją godność. To jest straszne, że on w tym momencie ma swoją rzeszę fanów. Za co? Ludzie potrzebują ciągle nowych emocji. Był boks, potem MMA, teraz walki na gołe pięści, ale ludziom jest ciągle mało.      

Do walki Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim dojdzie dwudziestego pierwszego listopada. W tak zwanym co-main evencie FAME MMA 8 zobaczymy rozwiązanie ich konfliktu. Walka odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach.

Damian Majewski w ostatnim czasie toczył pojedynki na gołe pięści. Majewski wystartował w pierwszym turnieju Wotore, gdy odpadł już w pierwszej rundzie z Markiem Samociukiem – zwycięzcą całej rywalizacji. Reprezentant Dziki Wschód Biała Podlaska wygrał pojedynek po wypchnięciach przeciwnika z maty.

Ostatni start Majewskiego odbył się w maju w Katowicach na drugiej edycji Wotore, gdzie mieliśmy się superfight. Damian po minucie i 18-sekundach został poddany z rąk – Czarka Oleksiejczuka czyli jednego z większych talentów MMA młodego pokolenia w naszym kraju.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot zaskoczył mówiąc ile dostanie na start! Zaskoczeni?

Mateusz Gamrot o wypłacie jaką dostanie za pierwszą walkę w UFC. Debiut już niebawem w Abu Dhabi

Frank Mir będzie walczył na gołe pięści! Dobra decyzja?

Amerykanin nowym nabytkiem BKFC. Były mistrz UFC już niebawem zadebiutuje i pokaże moc pięści