MMA PLGROMDAZawodnik Wotore atakuje Kuźmę: Kibole nie potrafią się bić!

Zawodnik Wotore atakuje Kuźmę: Kibole nie potrafią się bić!

Niewykluczone, że już niedługo dojdzie do starcia Erica Olsena z Krystianem Kuźmą.”Bloodaxe” podgrzewa atmosferę! Olsen twierdzi, że kibole nie potrafią się bić, a ”Tyson” ma szklaną szczękę.

Wojownik z Torunia swój ostatni pojedynek odnotował jedenastego grudnia na trzeciej edycji GROMDA. Był to wyczekiwany finał z Mateuszem Kubiszynem, a w stawce 100 tysięcy złotych. ”Tyson” od samego początku szukał mocnego ciosu. Udało się nawet posłać rywala na deski, lecz ”Don Diego” szybko doszedł do siebie.

Od drugiej rundy to już dominacja w wykonaniu Kubiszyna. Doświadczony kick-boxer wyprzedzał akcję rywala i miał szczelną obronę.. W trzeciej rundzie ”Tyson” runął na deski i było już po wszystkim.

Olsen ostro o Kuźmie: Nie ma wiele do powiedzenia!

Eric Olsen podgrzewa atmosferę przed potencjalnym starcie z Krystianem Kuźmą, do którego mogłoby dojść już niedługo na gali GROMDA. ”Bloodaxe” w rozmowie z fansportu.pl w mocny słowach wypowiedział się o ”Tysonie”.

Nie będę przedłużał, dokładnie tak jak przebiegnie moja walka z Tysonem. Bardzo krótko i bardzo szybko. Tyson nie masz żadnych walk, masz z cztery walki, a w ostatniej zostałeś znokautowany. Masz szklaną szczękę, którą rozbiję, jak będziemy walczyć. Nie ma wiele do powiedzenia.Masz szklaną szczękę, którą rozbiję jak będziemy walczyć. Nie ma wiele do powiedzenia. Kibole piłkarscy nie potrafią się bić, jesteście jak mrówki, atakujecie ludzi 30 na jednego. Chuligani piłkarscy nie są straszni. Każdy może robić burdy, a ty nie masz żadnej historii w sportach walki.

Eric Olsen to zawodnik, który ma za sobą już spore doświadczenie w walkach na gołe pięści.

Ja mam ponad 80 walk. Przez pięć lat walczyłem w BKB w Anglii. Położę Cię spać, więc zrelaksuj się, zjedz swoje pierogi, i przygotuj się na wybicie szczęki, ponownie, drugi raz z rzędu. I to tyle. Jeszcze raz, wyrażam się jasno, chuligani piłkarscy nie potrafią walczyć. Oni są jak górka mrówek, próbująca na kogoś wskoczyć jeden na jednego. Kiedy spotkamy się w ringu, zobaczysz co się stanie.

Przypomnijmy, że nie tak dawno ”Tyson” wspominał o potencjalnej walce z Olsenem.

Na instagramie mnie zaczepiał. Raz mu odpisałem czy tam dwa razy. On to chyba robił specjalnie żeby zrobić taką propagandę, aby zawalczyć na GROMDZIE. Chyba wszystkim będzie to się podobać, bo wiem jak to będzie wyglądało (…) Nie lubię takiego napinania się, ale jeśli do tego dojdzie to nastawiam się tak jak trzeba.

Zobacz także:

Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To się dzieje!

Kto by się spodziewał jeszcze parę lat temu, że będą odbywały się takie wydarzenia… Legalne ustawki kibiców na gołe pięści

Youtuber zapowiada, że znokautuje Asrkena szybciej niż Masvidal! Tak będzie?

Jake Paul jest pewny swego. Już w kwietniu dojdzie do jego bokserskiego pojedynku z Benem Askrenem