MMA PLUFCZawodnik UFC zwolniony z organizacji w trybie natychmiastowym! Nie uwierzycie za co!

Zawodnik UFC zwolniony z organizacji w trybie natychmiastowym! Nie uwierzycie za co!

Foto: UFC

Ottman Azaitar (13-0) miał wystąpić na zbliżającej się gali. Marokańczyk jednak nie tylko nie zawalczy w ten weekend, ale w UFC w ogóle. Zawodnik złamał bowiem obowiązujące na na Fight Island zasady bezpieczeństwa.

Mieszkający obecnie w Niemczech “Bulldozer” jest zawodnikiem wciąż niepokonanym. W UFC wygrał dwie pierwsze walki. Wydawało się, że może być wschodzącą gwiazdą organizacji, gdyż zaliczył dwa nokauty w pierwszych rundach nagrodzone bonusami – w starciach z Teemu Packalenem i Khamą Whortym.

Na UFC 257 Azaitar miał zmierzyć się z Mattem Frevolą (8-1-1). Złamanie protokołu bezpieczeństwa spowodowało jednak, że rozwiązano kontrakt z Marokańczykiem.

O całej sytuacji opowiedział Dana White. Azaitar i członkowie jego ekipy zerwali opaski (świadczące o tym, że mogą przebywać w tzw. bańce, ponieważ przebyli niezbędną kwarantannę) i przekazali je osobom z zewnątrz. Dzięki temu ludzi ci mogli ominąć ochronę. Wszystko zostało uchwycone na kamerach.

Dana White o sytuacji z Azaitarem:

Ostatecznie nowym rywalem Frevoli został Arman Tsarukyan (15-2). Ormianin miał walczyć z Nasratem Haqparastem, jednak ten wypadł z powodu choroby. Dwaj “osieroceni” przez rywali zawodnicy występują w kategorii lekkiej, dlatego też zdecydowano się na zestawienie ich ze sobą.

Zobacz także:

Fedor Emelianenko został przewieziony do szpitala! Widzieliście tą informację?

Legendarny Rosjanin przewieziony do szpitala. Fedor Emelianenko ma koronawirusa

Świetny kickboxer pomaga Błachowiczowi! Dobra decyzja?

Świetny kickboxer pomaga Jankowi Błachowiczowi. Polak pod koniec marca stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej