MMA PLNajnowszeUFCZawodnik UFC zmienił życie młodego chłopaka, czyli pozytywny wpływ MMA na dzieci!

Zawodnik UFC zmienił życie młodego chłopaka, czyli pozytywny wpływ MMA na dzieci!

Nathaniel Wood, brytyjski zawodnik UFC, sprawił, że życie jednego młodego chłopaka – zmieniło się na lepsze.

Nathaniel Wood
Foto: Getty Images

Wood na swoich mediach społecznościowych podzielił się ciekawą historią. Brytyjczyk udostępnił wiadomości od mamy pewnego młodzieńca, który fascynuje się UFC. Całość chwyta za serce, więc uczulamy wrażliwych!

Nathaniel napisał:

Niech ktoś mi powie, że MMA nie ma dobrego wpływu na dzieci. Młody chłopak, który jest wielkim fanem UFC, chciał przyjść i pooglądać. Zrobiłem z nim małe tarczowanie i chwilę pogadaliśmy. To wiadomości od jego mamy, które dostałem po spotkaniu.

Mama chłopaka podziękowała Woodowi. Zawodnik miał pozytywnie wpłynąć na jej syna, który po rozmowie z Nathanielem postanowił wrócić do szkoły, żeby skończyć edukację, a następnie spróbować dostać się do koledżu. Młodociany chce również zacząć trenować pod okiem zawodnika UFC. Kto wie, może wyrośnie na przyszłego mistrza?

ZOBACZ TAKŻE: Typowanie redakcyjne KSW 86. Sprawdź jak typujemy walkę Wikłacz vs. Przybysz 4 i nie tylko!

Generalnie świetna sprawa! Nathaniel Wood to wielki sportowiec a zarazem wielki człowiek! Brytyjczyk dla UFC wojuje od 2018 roku. W największej organizacji MMA na świecie może pochwalić się bilansem 7 wygranych oraz 2 porażek. Ostatnio przed własną publicznością odprawił z kwitkiem Andre Fili’ego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis