MMA PLKhabib NurmagomedovZawodnik UFC zaczepia Khabiba Nurmagomedova: Zawsze gadasz o honorze, a teraz milczysz?

Zawodnik UFC zaczepia Khabiba Nurmagomedova: Zawsze gadasz o honorze, a teraz milczysz?

Ihor Potieria (19-2) już niebawem zadebiutuje w największej organizacji na świecie. Ukrainiec w mediach społecznościowych zaczepił Khabiba Nurmagomedova (29-0). Ihor prowokuje Dagestańczyka by ten wyraził swoje zdanie na temat inwazji Rosji na Ukrainę.

Khabib

“Duelist” do UFC dostał się poprzez Contender Series. Miało to miejsce pod koniec września, gdy skrzyżował rękawice z naszym reprezentantem Łukaszem Sudolskim. Potieria potrzebował trzech minut i 41-sekund, aby znokautować podopiecznego Piotra Bagińskiego. Przypomnijmy, że dla Sudolskiego była to pierwsza zawodowa przegrana.

Tak to wyglądało:

Ukrainiec zaczepia Khabiba Nurmagomedova!

Nowy nabytek UFC – Ihor Potieria (19-2) postanowił zaczepić Khabiba Nurmagomedova (29-0). Ukrainiec ma nadzieje, że Khabib wyrazi swoje zdanie na temat inwazji Rosji na Ukrainę.

Byłeś kochany przez miliony, stałeś się przykładem dla wielu zawodników. Wielokrotnie mówiłeś o honorze i wierze, a teraz milczysz?! Przecież zaczynałeś karierę na Ukrainie – napisał pod postem Potieria.

Zobacz także:

Conor McGregor dostanie walkę o pas? Dana White nie wyklucza takiej opcji!

Conor McGregor (22-6) już niebawem może wrócić do klatki największej organizacji na świecie. Reprezentant Irlandii będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch bolesnych przegranych. McGregor mimo gorszej serii dostanie szansę mistrzowską?

Karygodna walka w Rosji! Do klatki wpuścili 55-latkę z młodym chłopakiem! [WIDEO] Widzieliście?

W Rosji odbyła się kolejna gala Epic Fighting Championship. Nie brakowało oczywiście kontrowersyjnych zestawień, ale to już była gruba przesada…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis