MMA PLArchiwumUFCZawodnik UFC wszedł do klatki z Biblią! Dana White komentuje zachowanie fightera

Zawodnik UFC wszedł do klatki z Biblią! Dana White komentuje zachowanie fightera

Bryce Mitchell (16-1) podczas ostatniej gali w Las Vegas wrócił na odpowiednie tory po pierwszej zawodowej przegranej. Amerykanin wystąpił w co-main evencie, gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Dan Ige.

White

W main evencie wystąpił nasz reprezentant Mateusz Gamrot (23-2), który w drugiej rundzie pokonał mocnego Rafaela Fizieva (12-3).

“Thug Nasty” do amerykańskiego giganta trafił poprzez The Ultimate Fighter Season 27. Bryce ma za sobą osiem walk w UFC z czego siedem zwyciężył. Bryce w grudniu 2019 roku zakończył swój pojedynek w rzadko spotykany sposób. Poddał rywala twisterem. Amerykanin ma również za sobą zwycięstwa z takimi zawodnikami jak Edson Barboza czy Andre Fili.

Bryce w grudniu poprzedniego roku doznał pierwszej zawodowej przegranej. 28-latek został poddany z rąk IIia Topurii.

Dana White komentuje!

Bryce Mitchell (16-1) podczas ostatniej walki w klatce pojawił się z Biblią!

Wspomniana sytuacja: 

Dana White skomentował zachowanie zawodnika.

Nie mam żadnej reakcji. Wiesz, jaki tu jestem, cokolwiek cię kręci. Nie ma tu żadnych kagańców. Kimkolwiek jesteś, w cokolwiek wierzysz, cokolwiek myślisz, słyszeliśmy to wszystko, widzieliśmy to wszystko (…) Ale to jest jedno z tych miejsc, w których mówisz, co czujesz i mówisz, co chcesz, a dla mnie wszystko jest w porządku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis