MMA PLUFCZawodnik UFC walczył z kozą! Niecodzienna zabawa Rosjanina [WIDEO]

Zawodnik UFC walczył z kozą! Niecodzienna zabawa Rosjanina [WIDEO]

Zawodnik UFC walczył z kozą. W dobie pandemii koronawirusa i kiedy kluby sportowe są zamknięte, a większość z nas nie ma gdzie normalnie trenować, jeden z zawodników UFC wynalazł niecodzienną zabawę! Materiał wideo z niej opublikował w mediach społecznościowych.

I choć materiał ten traktujemy jedynie z przymrużeniem oka, to zwrócić trzeba uwagę na fakt, że w dobie pandemii koronawirusa zawodnikom przychodzą do głowy różne dziwne pomysły. Co do końca nie jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Zawodnik UFC walczył z kozą

Zabit Magomedsharipov (18-1) – bo o nim mowa – opublikował w swoich mediach społecznościowych filmik z zabawą z kozą. Na materiale tym widać, jak zawodnik zatrudniony obecnie przez UFC i typowany nawet na przyszłego mistrza tej organizacji próbuje okiełznać groźne zwierzę:

Magomedsharipov – przyszły mistrz?

Zabit Magomedsharipov walczy w UFC od 2017 roku. Jest niepokonany w swoich występach w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. 29-letni Rosjanin przez wielką część kibiców i ekspertów typowany jest na przyszłego mistrza wagi piórkowej UFC, którą aktualnie rządzi Alexander Volkanovski. Australijczyk tytuł mistrzowski odebrał Maxowi Holloway’owi.

Rosjanin natomiast może pochwalić się sześcioma zwycięstwami w oktagonie z rzędu i cyklicznym przybliżaniem się do walki o najwyższy laur w amerykańskiej organizacji – pas mistrzowski wagi piórkowej. Magomedsharipov pokonywał kolejno: Mike’a Santiago, Sheymona Moraesa, Kayle’a Bochniaka, Brandona Davisa, Jeremy’ego Stephensa i Calvina Kattara. Trzy z sześciu walk wygrał przed czasem.

Wcześniej Rosjanin walczył między innymi dla organizacji ACB, gdzie wygrał sześć pojedynków. Jedyną porażkę w zawodowej karierze Magomedsharipov poniósł w kwietniu 2014 roku, kiedy to na gali ProFC 47 balachą poddał go Igor Egorov. Od tamtego czasu 29-latek wygrał 14 walk z rzędu.