MMA PLUFCZawodnik UFC skazany na 22 miesiące więzienia! Złamał szczękę innemu mężczyźnie!

Zawodnik UFC skazany na 22 miesiące więzienia! Złamał szczękę innemu mężczyźnie!

Foto: UFC.com

Zawodnik UFC skazany na 22 miesiące więzienia po tym, jak złamał szczękę jednemu mężczyźnie w barze w Melbourne. O całym zdarzeniu poinformował Australian Associated Press.

Chodzi o zawodnika UFC Bena Sosoli (7-3), który ma za sobą debiut w największej organizacji MMA na świecie.

Zawodnik UFC skazany na 22 miesiące więzienia!

Sosoli pracuje jako bramkarz w barze Jacksons Lounge, a zdarzenie, za które został teraz skazany miało miejsce we wrześniu zeszłego roku. 30-letni Sosoli dwukrotnie wyprowadzał z baru pijanego mężczyznę, ale za drugim razem stracił cierpliwość. Zadał mu cios ręką, po którym mężczyzna doznał złamania szczęki i wymagał operacji twarzy.

W poniedziałek Sosoli usłyszał wyrok w swojej sprawie. Sąd w Melbourne skazał zawodnika UFC na 22 miesiące bezwzględnego więzienia. Sosoli dopiero po 11 miesiącach będzie mógł ubiegać się o zwolnienie za dobre sprawowanie.

Sosoli przyznał się do stawianych mu zarzutów, choć zaznaczał, że sam został sprowokowany i musiał użyć siły w konfrontacji z namolnym mężczyzną. Sędzia Gavan Meredith jednak nie uznała tego za usprawiedliwienie.

Ben Sosoli został także zwolniony z kontraktu z organizacją UFC.

Zobacz także:

Walka Usman vs Burns przełożona! Nigeryjczyk “potrzebuje trochę więcej czasu”

Walka o mistrzowski pas wagi półśredniej UFC Kamaru Usman vs Gilbert Burns przełożona! To już kolejny raz, kiedy kibice będą musieli dłużej poczekać na to starcie na szczycie w wadze do 77 kilogramów.

Marcin Tybura w formie przed UFC on ESPN+ 37. Tak smukły jeszcze nie był!

Wygląda na to, że Marcin Tybura jest w niesamowitej formie przed nadchodzącą galą UFC on ESPN+ 37. Polak na nadchodzącej gali w Abu Dhabi skrzyżuje rękawice z Benem Rothwellem. Walka ta będzie jedną z najważniejszych na całej gali.

Bonusy po FEN 30 przyznane! Ominięto walkę pań!

Bonusy po FEN 30 przyznane! Federacja FEN przyznała bonusy za galę FEN 30: LOTOS Fight Night WROCŁAW, która 3 października odbyła się w hali Orbita. Wśród wyróżnionych zabrakło pań – Anity Bekus i Izabeli Badurek, których walka przyniosła FEN-owi największy rozgłos.