MMA PLNajnowszeUFCZawodnik UFC prosił o poddanie walki. Uchwycono jego kłótnię z trenerem [WIDEO]

Zawodnik UFC prosił o poddanie walki. Uchwycono jego kłótnię z trenerem [WIDEO]

Na ostatniej gali UFC Max Rohskopf (5-1) poddał swoją walkę. Jak się okazuje, trener do samego końca starał się przekonać swojego zawodnika, by ten kontynuował walkę. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery.

Zawodnik UFC prosił o poddanie

Dla 25-latka była to pierwsza walka dla amerykańskiego giganta. Wcześniej Rohskopf meldował się nieskazitelnym rekordem, notując wszystkie pięć zwycięstw dzięki poddaniom. Cztery z nich miały miejsce już w pierwszej rundzie.

W oktagonie UFC wspomnianego zawodnika przywitał Austin Hubbard (12-4), który miał okazję po raz czwarty pojedynkować się w federacji. “Thud” szybko przejął inicjatywę, przez dwie rundy mocno obijając swojego rywala.

Po dziesięciu minutach wali Rohskopf miał już dosyć i nie chciał kontynuować walki. Innego zdania był jednak trener zawodnika, toteż próbował on przekonać go do nieprzerywania pojedynku.

Całą sytuację zarejestrowały kamery ESPN. Od 25-latka emanowała rezygnacja, dlatego chciał on jak najszybciej skończyć walkę. Szkoleniowiec wciąż jednak naciskał, starając się przemówić do swojego zawodnika. Po minucie słownej przepychanki to Rohskopf postawił na swoim, bez wahania poddając starcie.

Słowną utarczkę obu panów możecie zobaczyć poniżej:

Warto też zauważyć, iż debiutant w UFC powiedział w narożniku, że “nie chce tego dłużej robić”. Pytanie, czy chodziło mu konkretnie o walkę, czy całą zawodową karierę w MMA.

Jeśli zdanie traktowało o drugiej opcji, to pojawia się kolejna niewiadoma. Mianowicie słowa mogły być rzucone w afekcie, ale niewykluczone, iż Rohskopf naprawdę zamierza szybko zakończyć wyczynowe uprawianie sportu.

Nie tak miał wyglądać ostatni wieczór dla Oskara Piechoty. “Imadło” przegrał czwartą walkę z rzędu, która najpewniej spowoduje zwolnienie go z amerykańskiego giganta.

Wyniki UFC on ESPN

Z soboty na niedzielę czasu polskiego odbyła się kolejna gala UFC. Pełne wyniki wydarzenia znajdziecie tutaj.

Materla wygrał walkę na EFN!

Michał materla udanie powrócił do rywalizacji w MMA. “Magic” poddał swojego rywala już w pierwszej rundzie.