MMA PLFAME MMAZawodnik UFC powołuje się na FAME MMA! Chce wprowadzenia soccer kicków!

Zawodnik UFC powołuje się na FAME MMA! Chce wprowadzenia soccer kicków!

Foto: FAME MMA

Jeśli napiszemy, że zawodnik UFC powołuje się na wydarzenia, które miały miejsce w FAME MMA, to co Wy na to? Uznacie to pewnie za żart, ale fakty są zupełnie inne.

Jeden z czołowych zawodników wagi średniej UFC i niegdyś uznawany za wielką nadzieję amerykańskich sztuk walki – Uriah Hall w swoich mediach społecznościowych powołał się na akcję z minionej gali FAME MMA 7.

Zawodnik UFC powołuje się na FAME MMA! Chce wprowadzenia soccer kicków!

Chodzi o sytuację z walki Ferrari vs. Polak, która zakończyła się dyskwalifikacją tego pierwszego za… nielegalne kopnięcie. Według obowiązujących obecnie zasad w MMA, soccer kick, który Ferrari zafundował Polakowi jest zabroniony ze względu na niebezpieczeństwo obrażeń, jakie może odnieść kopnięty zawodnik.

Akcja, o której mówimy poniżej:

Uriah Hall natomiast w swoich mediach społecznościowych powołał się na tę akcję i zaapelował, by przywrócić soccer kicki w MMA!

Uriah Hall swoją najbliższą walkę w MMA stoczy 31 października w UFC Apex w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie legendarny Anderson Silva. “Primetime” obecnie znajduje się w serii dwóch zwycięstw z rzędu.

Zobacz także:

Rywal Różala na gołe pięści? Maciej Kawulski zdradza: Większy, bardziej doświadczony

Zastanawiacie się jaki będzie rywal Różala w walce na gołe pięści? Były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW zadebiutuje w nowej formule w organizacji Genesis, którą założył Maciej Kawulski.

Jan Błachowicz przed walką o pas UFC: Będę potrzebował waszego wsparcia!

Już 26 września dojdzie, zdaniem wielu, do najważniejszego pojedynku w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz skrzyżuje rękawice z Dominickiem Reyesem w walce o pas kategorii półciężkiej UFC. Polak doprowadził do starcia po serii trzech wygranych, w tym po dwóch efektownych nokautach na Luku Rockholdzie i Coreyu Andersonie.

Walka wieczoru KSW 55 – jest zapowiedź pojedynku Scott Askham vs Mamed Khalidov 2

Walka wieczoru nadchodzącej gali KSW 55 zainteresuje Was jeszcze bardziej! W sieci bowiem pojawiła się oficjalna zapowiedź pojedynku rewanżowego między Scottem Askhamem a Mamedem Khalidovem. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski wagi średniej.