MMA PLCiekawostkiZawodnik UFC oskarżony o przemoc domową! Miał pobić partnerkę i rozwalić jej telefon bo… oglądała mężczyzn na Instagramie!

Zawodnik UFC oskarżony o przemoc domową! Miał pobić partnerkę i rozwalić jej telefon bo… oglądała mężczyzn na Instagramie!

Zawodnik UFC oskarżony o przemoc domową! Miał dopuścić się jej wobec swojej partnerki, która… oglądała zdjęcia innych mężczyzn na Instagramie!

Chodzi o zawodnika wagi lekkiej Luisa Penę, o którego występku doniósł portal MMAfighting.com.

Zawodnik UFC oskarżony o przemoc domową! Miał pobić partnerkę i rozwalić jej telefon bo… oglądała mężczyzn na Instagramie!

Według informacji amerykańskiego portalu, Pena miał dopuścić się przemocy 14 czerwca. Według akt sprawy z jego udziałem, jego dziewczyna wyznała, że ten oskarżył ją o oglądanie zdjęć innych mężczyzn na Instagramie, zniszczył jej iPhone’a 11 oraz uderzył w głowę.

Dowiadujemy się także, że policja w Boca Raton na Florydzie otrzymała anonimową wiadomość sugerującą, że Pena ma myśli samobójcze i broń, którą może wykorzystać do tragicznych w skutkach zdarzeń. Tego samego dnia zawodnik UFC został zatrzymany przez policję.

Zaznaczamy jednak, że adwokat zawodnika Daniel Martinez twierdzi, że jego klient jest niewinny w tej sprawie, bowiem oprócz jego partnerki, nikt inny nie jest w stanie potwierdzić przemocy domowej, jakiej miał na niej dopuścić się Pena. Zdaniem adwokata nie ma dowodów na winę zawodnika UFC.

Zobacz także:

Walka na horyzoncie? Pudzianowski zaczepia Khalidova: To nic nie da!

To byłoby dopiero zaskakujące zestawienie. Mariusz Pudzianowski (15-7) postanowił w mediach społecznościowych zaczepić Mameda Khalidova (35-7-2).

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.

Tomasz Sarara zadebiutuje w MMA już na gali KSW 62. Znamy też rywala!

Na gali KSW 62 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów w formule MMA. Tomasz Sarara (0-0) spotka się 17 lipca z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Starcie odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej.