MMA PLUFCZawodnik UFC o dramatycznym dzieciństwie: Zostałem zgwałcony przez mężczyznę

Zawodnik UFC o dramatycznym dzieciństwie: Zostałem zgwałcony przez mężczyznę

Foto: UFCcom
Foto: UFCcom

Zawodnik UFC postanowił podzielić się z opinią publiczną o dramatycznym dzieciństwie, a konkretnie spotkaniu na swojej drodze pedofila. Mężczyzna zgwałcił zawodnika MMA, kiedy ten jeszcze był nieświadomym dzieckiem.

Po latach od tamtego traumatycznego wydarzenia, zawodnik UFC przyznał, że miał momenty, że chciał zabić człowieka, który wyrządził mu ogromną krzywdę.

Zawodnik UFC o dramatycznym dzieciństwie: Zostałem zgwałcony przez mężczyznę

O kogo dokładnie chodzi? Otóż zawodnikiem UFC, który podzielił się z fanami swoim traumatycznym doświadczeniem jest Jared Gordon. Od 2017 roku występuje on w oktagonie UFC. Walczy w kategorii piórkowej. Jego rekord w oktagonie wynosi 4 zwycięstwa i 3 porażki.

Na Instagramie natomiast podzielił się z opinia publiczną swoją dramatyczną historią:

“Zostałem wykorzystywany seksualnie przez mężczyznę, kiedy miałem 9 lat. To był totalny gwałt. Musiałem uprawiać seks oralny i analny z tym facetem. Myślałem, że zrobiłem coś złego i w taki sposób jestem karany. Do dzisiaj nadal czuję i pamiętam jego zapach i smak. To zdarzenie zrujnowało mi życie. Od tamtej chwili moje życie nabrało zupełnie innego kierunku. Stałem się nienawistny. Zacząłem być bardzo agresywny, co w końcu doprowadziło do kłopotów z alkoholem i narkotykami. Przysięgałem sobie, że zabiję tę osobę, kiedy będę starszy. Na szczęście mężczyznę tego w końcu przyłapano na pedofilii i rozprzestrzenianiu pornografii dziecięcej. Postawiono mu zarzuty i trafił do więzienia. To było najgorsze gówno, jakie przeżyłem. W żaden sposób nieletnia osoba nie jest w stanie zrozumieć seksu i wyrazić na niego zgody.”

Zobacz także:

Bracia Diaz bawią się w walkę na ulicy. Niedługo obaj pojawią się w oktagonie?

Bracia Diaz bawią się w walkę na ulicy, co może zwiastować ich kolejny występ w oktagonie. Ostatnio bowiem pojawiła się informacja o potencjalnym powrocie do walk Nicka Diaza.

Zawodnik WOTORE o Popku: Moim zdaniem to pozer

Nowy zawodnik organizacji WOTORE wypowiedział się o gwieździe FAME MMA Popku Monsterze. Uczestnik zbliżającej się gali WOTORE 3 przyznał, że chętnie skrzyżowałby rękawice z muzykiem-celebrytą.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [11-13.09.2020]

Przed nami kolejny weekend, podczas którego czeka nas kilka interesujących gal MMA.