MMA PLUFCZawodnik UFC nawołuje, aby świat przyjął przeprosiny ducha Adolfa Hitlera!

Zawodnik UFC nawołuje, aby świat przyjął przeprosiny ducha Adolfa Hitlera!

To dopiero szaleństwo! Ryan Hall (8-1) nawołuje, aby świat przyjął przeprosiny ducha Adolfa Hitlera. Amerykanin liczy, że tak się stanie, gdy duch nazistowskiego przywódcy poprosi o wybaczenie.

34-latek po szybkich zwycięstwach dostał szansę i pojawił się w reality show TUF 22. W tej edycji widzieliśmy team Conora McGregora oraz drużynę Urijaha Fabera. Amerykanin zaliczył dwa efektowne zwycięstwa, a w trzecim zatrzymał go Saul Rogers. Brytyjczyk wygrał większościową decyzją sędziów.

Mimo wszystko Ryan dostał szansę i pojawił się na finałowej gali The Ultimate Fighter 22 Finale. ”The Wizard” w Las Vegas pewnie wypunktował Artema Lobova.

Zawodnik UFC liczy, że ludzie przebaczą duchowi Adolfa Hitlera!

Ryan Hall (8-1) zaskoczył swoim apelem! Amerykanin chciałby, aby ludzie przebaczyli Adolfowi Hitlerowi w sytuacji, gdy jego duch pojawi się i będzie prosił o przebaczenie.

Jeżeli duch Hitlera zjawi się i powie ”O mój Boże, tak mi przykro. Wiem, że to co zrobiłem jest złe, chciałbym przeprosić”, to powinniśmy mu wybaczyć. 

Hall po wspomnianej walce z Lobovem odnotował trzy pojedynki, w których pokonywał uznane nazwiska. Problem ”The Wizarda” polega na tym, że częstotliwość jego startów wygląda mizernie. Jest to spowodowane licznymi urazami. Hall jednogłośną decyzją sędziów pokonał weterana Graya Maynarda, a dopiero dwa lata później stoczył następny bój w UFC.

Podczas UFC 232 szybko, bo w pierwszej odsłonie poddał ponownie powracającą legendę B.J. Penna. Trzeba dodać, że dla Hawajczyka była to pierwsza przegrana w karierze przez poddanie! Hall ostatni pojedynek stoczył w lipcu poprzedniego roku. Amerykanin wygrał pewnie na kartach punktowych w starciu z doświadczonym Darrenem Elkinsem.

Zobacz także:

Popek Monster ciągle w formie! Jeszcze zaskoczy?

”Król Albanii” nie zamierza odpuszczać. Popek dalej w formie po ostatnim debiucie w FAME MMA. Zobaczcie sami

Zobaczcie Legendarną Polską Siłę! Polak w sobotę będzie nowym mistrzem UFC?

Jan Błachowicz już w sobotę stanie przed szansą zdobycia pełnoprawnego pasa UFC w kategorii półciężkiej. Zobaczcie wszystkie wygrane przed czasem