Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCZawodnik UFC na THC! Wysoka kara finansowa i sportowa!

Zawodnik UFC na THC! Wysoka kara finansowa i sportowa!

Zawodnik UFC na THC! Jeden z czołowych zawodników wagi półśredniej na świecie wpadł w kłopoty po wykryciu w jego organizmie marihuany.

Zawodnik UFC na THC
Foto: Twitter/ Niko Price

Zawodnik ten otrzymał wysoką karę finansową oraz sportową w postaci odebrania mu ostatniego remisu.

Zawodnik UFC na THC! Wysoka kara finansowa i sportowa!

Zawodnikiem ukaranym jest Niko Price, a organem, który tę karę nałożył jest Komisja Sportowa stanu Nevada, gdzie toczył on swoją ostatnią walkę.

Price we wrześniu na gali UFC Fight Night 178 zremisował on z Donaldem Cerrone, ale w jego organizmie wykryto ślady THC, które znajduje się na liście zabronionych substancji.

Wobec powyższego, Amerykanin otrzymał karę finansowa w wysokości 8,5 tysiąca dolarów. Musi pokryć koszty prokuratorskie w wysokości 145,36 dolarów, a wynik jego ostatniej walki zmieniono na co-contest.

Na dodatek Niko Price został zawieszony na pół roku w prawach zawodnika. Do walk będzie mógł powrócić nie wcześniej niż 19 marca 2021 roku.

Zobacz także:

Don Kasjo wyzwany przez legendę sportów walki! Takie nazwisko na FAME MMA?

Don Kasjo wyzwany przez legendę sportów walki! Gwiazdor organizacji FAME MMA może stanąć w klatce poznańskiej organizacji na przeciwko prawdziwej legendy boksu i kickboxingu!

Listopad rekordowym miesiącem dla MMA.PL! Dziękujemy za zaufanie!

Listopad okazał się rekordowym miesiącem dla MMA.PL! I to zarówno dla samego portalu, jak i dla kanału na YouTube – MMAPLTV!

Polski sędzia w UFC: Po tej walce spotkałem się z największym hejtem w życiu!

Łukasz Bosacki to polski sędzia w UFC. Nasz rodak spełnia marzenia regularnie sędziując i punktując walki w największej lidze mieszanych sztuk walki na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis