MMA PLCiekawostkiZawodnik UFC, któremu zamordowano córkę zakłada fundację: Będziemy pomagać takim rodzinom jak nasza

Zawodnik UFC, któremu zamordowano córkę zakłada fundację: Będziemy pomagać takim rodzinom jak nasza

Foto: Instagram/ Walt Harris

Zawodnik wagi ciężkiej UFC Walt Harris, któremu uprowadzono i zamordowano córkę zakłada fundację jej imienia. Będzie pomagał rodzinom, które między innymi zmagają się z poszukiwaniem bliskich osób.

Aniah’s Heart Foundation – taką nazwę będzie nosiła fundacja, którą zakładają Walt Harris razem ze swoją żoną Angelą. Działalność ma być upamiętnieniem tragicznych wydarzeń, do których doszło w 2019 roku.

Zawodnik UFC, któremu zamordowano córkę zakłada fundację: Będziemy pomagać takim rodzinom jak nasza

Wtedy świat mieszanych sztuk walki obiegła tragiczna informacja o bestialskim zamordowaniu nastoletniej córki Walta Harrisa – Aniah Blanchard. Dziewczyna została uprowadzona i zamordowana. Miała zaledwie 19 lat.

Zawodnik UFC będzie zapewniał pomoc rodzinom poszukiwanych osób, wskaże drogę prawną, jaką powinni podążać oraz będzie słowem wsparcia. Walt Harris ma zamiar także prowadzić zajęcia z technik samoobrony, które mogą w przyszłości pomóc w przypadku próby uprowadzenia:

“W całym tym zamieszaniu, przez które przechodziliśmy, nie mieliśmy pojęcia co robić, dokąd się udać, kogo poprosić o pomoc. Pierwsze godziny od uprowadzenia są najistotniejsze, wiec ważne w naszej fundacji będzie to, by pomoc rodzinom poprzez wskazanie kierunków działań, które powinni obrać. Z własnego doświadczenia wiem, że to bardzo pomaga rodzinom ofiar uprowadzeń.” – powiedział Walt Harris.

Zobacz także:

Krzysztof Jotko potwierdza kolejną walkę w UFC: Obiecuję fajną bitkę na początek majówki!

Stało się! Krzysztof Jotko oficjalnie potwierdza swoją kolejną walkę w UFC. Polak podał szczegóły swojej kolejnej walki!

Po miesiącu od walki w UFC wrócił do domu, ale nadal nie może zbliżać się do rodziny! Wiecie dlaczego?

Jeden z czołowych zawodników wagi lekkiej na świecie dopiero po miesiącu od swojej walki na UFC wrócił do domu. Mimo powrotu do ojczystego kraju, nadal nie może się widzieć z rodziną!

UFC on ESPN+ 44: Rozenstruik vs. Gane – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższą sobotę kolejna gala organizacji UFC. Ponownie w najważniejszym pojedynku zobaczymy zawodników z czołówki kategorii ciężkiej.