MMA PLUFCZawodnik UFC John Dodson miał poważny wypadek samochodowy! Jechał z żoną i trójką dzieci!

Zawodnik UFC John Dodson miał poważny wypadek samochodowy! Jechał z żoną i trójką dzieci!

Bardzo złe wiadomości docierają do nas ze Stanów Zjednoczonych! Otóż, John Dodson miał poważny wypadek samochodowy, w którym ucierpiała cała jego rodzina – żona i trójka dzieci!

Dodson to weteran UFC który w oktagonie stoczył już 17 walk. Amerykanin jest zwycięzcą 14. edycji The Ultimate Fightera.

Zawodnik UFC John Dodson miał poważny wypadek samochodowy! Jechał z żoną i trójką dzieci!

Dodson w ten weekend uczestniczył w poważnym wypadku samochodowym, który miał miejsce na drodze z Nowego Meksyku do Texasu. Zawodnik mieszanych sztuk walki z pełnym impetem uderzył w stojący na środku drogi samochód!

W wyniku uderzenia cała jego rodzina poniosła poważne obrażenia. Do szpitala trafił sam zawodnik wraz ze swoją żoną i trójką dzieci.

Menadżer zawodnika Ricky Kuttenstette uruchomił nawet specjalną zbiórkę, która ma na celu zebranie środków na leczenie całej rodziny Dodsonów. Cel ustalono na 50 tys. dolarów.

Sam Dodson odniósł się do tego wydarzenia publikując specjalne oświadczenie. Przyznał w nim, że on sam i cała jego rodzina czują się już dobrze i są bezpieczni, a sam wypadek spowodowany był pozostawieniem innego auta na środku autostrady. Dodson zaznaczył, że porzucony samochód nie miał włączonych świateł awaryjnych ani postawionego trójkąta ostrzegawczego, a w warunkach nocy nie był dostrzegalny. Samochód Dodsona w wyniku uderzenia przetoczył się kilkukrotnie i zatrzymał w pobliskim rowie.

Zobacz także:

Dwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

To byłoby spore zaskoczenie! O walce Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem wspomina się od dłuższego czasu. A co, gdyby na trzeciej edycji MMA VIP wystąpił również jego syn – Mateusz Murański? ”Muran” zabrał głos w tej sprawie na instagramie.

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.