MMA PLCiekawostkiZawodnik UFC aresztowany! Ma postawiony zarzut usiłowania zabójstwa… dwóch sióstr!

Zawodnik UFC aresztowany! Ma postawiony zarzut usiłowania zabójstwa… dwóch sióstr!

Foto: MMAjunkie.com

Były zawodnik UFC aresztowany! Policja z Boynton Beach w stanie Floryda poinformowała o ujęciu i aresztowaniu byłego zawodnika mieszanych sztuk walki. Ma postawiony zarzut usiłowania zabójstwa swoich dwóch sióstr!

Chodzi o osobę Irwina Rivery. 31-latek swoje trzy ostatnie walki w karierze stoczył w oktagonie UFC. Wszystkie odbyły się w 2020 roku, a ich rekord wynosił 1-2.

Zawodnik UFC aresztowany! Ma postawiony zarzut usiłowania zabójstwa… dwóch sióstr!

Sytuacja rozegrała się w czwartek nad ranem. Policja z Boynton Beach została wezwana do awantury domowej, w której poszkodowana 22-letnia kobieta była zalana krwią.

Okazało się, że dźgnął ją nożem jej własny brat – wspomniany Irwin Rivera. Nie była ona jedyną osobą, która została zaatakowana przez Amerykanina. Inną poszkodowaną była 33-letnia, druga siostra mężczyzny.

Obu kobietom pomógł sąsiad, który w środku nocy zareagował na wołanie o pomoc i dobijanie się do drzwi jego posiadłości. Po zobaczeniu dramatycznie wyglądającej kobiety wezwał on na pomoc policję.

Policjanci ujęli sprawcę, którym rzekomo w momencie popełniania przestępstwa “kierowała siła wyższa, która miała zmusić go do zabójstwa swoich dwóch sióstr”.

Rivera odpowie teraz za swoje czyny przed sądem.

Zobacz także:

Tomasz Narkun zawalczy poza KSW? Martin Lewandowski: Nie widzę dla niego perspektyw

Wygląda na to, że mistrz wagi półciężkiej Tomasz Narkun zawalczy poza KSW! Taki scenariusz dla swojego mistrza przedstawił jeden z właścicieli polskiego giganta – Martin Lewandowski.

Przemysław Saleta: Walka z Tysonem? Nie powiedziałbym nie

W czwartkowym wydaniu programu Koloseum na Polsat Sport, a dokładniej w części poświęconej pięściarstwu padło bardzo ciekawy pomysł na walkę z Mikiem Tysonem. Tej miałby podjąć się Przemysław Saleta.