MMA PLNajnowszeCiekawostkiZawodnik Muay Thai znokautował w jednej akcji rywala i… sędziego [WIDEO]

Zawodnik Muay Thai znokautował w jednej akcji rywala i… sędziego [WIDEO]

Do nietypowej sytuacji doszło na gali Max Muay Thai organizowanej w Tajlandii. W pojedynku toczonym na zasadach tajskiego boksu Gou Dakui trafiał swojego rywala kolejnymi ciosami. Rywal słaniał się na nogach a zawodnik postanowił zakończyć serię efektownym kopnięciem na głowę. W ferworze walki nie zauważył, że sędzia ringowy w tym momencie chiał przerwać pojedynek. Arbiter został trafiony kopnięciem i padł na deski. Pod wpływem poprzednich ciosów padł również rywal –  Super X Sitsontidech.

Zawodnik Muay Thai znokautował rywala i sędziego

Po kilku minutach w ringu pojawił się nowy sędzia, Super X Sitsontidech nie był już w stanie kontynuować pojedynku. Trafienie sędziego uznano za przypadkowe. Gou Dakui zwyciężył pojedynek i jego aktualny rekord to 21-9.  Bilans jego rywala to natomiast 60-32-2.  Sędzia pojedynku nie spodziewał się jednak, że po walce on również będzie mieć “porażkę przez nokaut”.