MMA PLCiekawostkiZawodnik MMA zadźgał nożem lekarza, który promował szczepionki na koronawirusa

Zawodnik MMA zadźgał nożem lekarza, który promował szczepionki na koronawirusa

Wielka tragedia na terenie wyspy Guam należącej do Stanów Zjednoczonych. To tam zawodnik MMA zadźgał nożem lekarza, który promował szczepionki na koronawirusa.

Zawodnik MMA zadźgał nożem lekarza

Sprawcą dramatu jest Akmal Khozhiev, który w zawodowych walkach w MMA posiada rekord 3-1. Został on aresztowany 7 listopada po tym, jak śmiertelnie dźgnął nożem lekarza, z którym spierał się na temat zasadności szczepienia przeciwko COVID-19.

Zawodnik mieszanych sztuk walki nie był tak cierpliwy jak lekarz i kiedy ten nie dał się przekonać do jego argumentów, ten sięgnął po nóż.

Zawodnik MMA zadźgał nożem lekarza, który promował szczepionki na koronawirusa

27-letni Khozhiev został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia z użyciem śmiercionośnej broni oraz napaść drugiego stopnia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Został on osadzony w areszcie do czasu rozprawy. Kaucja w jego przypadku wynosi milion dolarów.

Poszkodowanym w całym zajściu był dr Miran Ribiati. Świadkowie twierdzą, że obaj panowie zaczęli się spierać w sprawie szczepionek przeciwko COVID-19, ale zawodnik MMA nie potrafił dyskutować merytorycznie i rozsierdzony sięgnął po nóż.

Po całym zdarzeniu przyznał się do popełnienia zabójstwa.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 56: Vieira vs. Tate – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Kolejna gala UFC w Las Vegas. Tym razem w najważniejszym pojedynku wystąpią kobiety.
Bohaterkami walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 56 będą zawodniczki z TOP 10 kategorii koguciej. Ketlen Vieira (11-2) podejmie byłą mistrzynię Mieshę Tate (19-7).

Wojtek Gola: Tańcula vs. Murański będzie największą walką w historii FAME MMA!

Wymiana do której doszło tuż przed konferencją prasową FAME MMA 12 wstrząsnęła świat Freak-Fightów. Mateusza Murańskiego, który pierwotnie miał stanąć do rewanżowego pojedynku z Arkadiuszem Tańculą zastąpi jego ojciec – Jacek. „To największa walka w historii FAME MMA” – powiedział Wojtek Gola, czyli jeden z włodarzy organizacji.

The War 3: Znamy pełną ósemkę w turnieju indywidualnym – zawodowcy będą walczyć z ulicznikami!

Organizatorzy gali THE WAR 3 ogłosili pełny skład uczestników trzeciego turnieju mężczyzn na gołe pięści. Na starcie stójkowych zawodów staną fighterzy specjalizują się w różnych dyscyplinach – od karate kyokushin i muay thai po K-1 i MMA. Ósemka wojowników już 26 listopada powalczy o nagrodę w wysokości 50 000 PLN. Całą kasę zgarnie zwycięzca, reszta obejdzie się smakiem! Transmisja tylko w PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis