MMA PLLegacy Fighting AllianceZawodnik MMA wystąpił w spodenkach z wizerunkami seryjnych morderców

Zawodnik MMA wystąpił w spodenkach z wizerunkami seryjnych morderców

Jacob Rosales (12-5) odniósł zwycięstwo na gali LFA 81  w Costa Mesa w stanie Kalifornia. O zawodniku zrobiło się głośno jednak z powodu jego stroju.

Zawodnik MMA wystąpił w spodenkach z wizerunkami seryjnych morderców
Foto: LFA

Chodzi konkretnie o spodenki, w których Rosales wyszedł do klatki. Przedstawione na nich zostały wizerunki seryjnych morderców. Widać tam także zdjęcia ofiar.

Kontrowersyjne spodenki:

Jeśli chodzi o samą walkę to Amerykanin pokonał na pełnym dystansie Salaimana Ahmadyara (7-2). Wszyscy sędziowie punktowali pojedynek w stosunku 29-28 dla Rosalesa.

Rosales w przeszłości występował już w Bellatorze. Walczył też dla założonej przez Polaków irlandzkiej organizacji Celtic Gladiator.

#LFA81 Results: Jacob Rosales def. Salaiman Ahmadyar via Unanimous Decision (29-28, 29-28, 29-28)

Opublikowany przez LFA: Legacy Fighting Alliance Piątek, 31 stycznia 2020

Jeden z dziennikarzy. pracujący dla Bloody Elbow Trent Reinsmith prosił o komentarz m.in. pracodawcę Rosalesa, czyli organizację Legacy Fighting Alliance.

Jak do tej pory organizacja nie odniosła się do sytuacji. Jest pewne, że w LFA wiedziano o kontrowersyjnym stroju ich zawodnika. Jeszcze przed jego pojedynkiem na oficjalnym profilu LFA retweetowano bowiem zdjęcia spodenek.

Obserwując media społecznościowe zawodnika widać, iż jest on mocno zainteresowany dość “mroczną” tematyką związaną m.in. ze śmiercią.  Czy jednak umieszczanie wizerunków seryjnych morderców nie jest lekką przesadą?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis