MMA PLMarcin NajmanZawodnik MMA VIP zdradził ile zarobił na gali Najmana! Ta kwota was zaszokuje!

Zawodnik MMA VIP zdradził ile zarobił na gali Najmana! Ta kwota was zaszokuje!

Będziecie zaskoczeni! Adrian Cios uczestnik pierwszej edycji MMA VIP w rozmowie z Super Expressem zdradził jaką kwotę zarobił na gali Marcina Najmana. Trzeba przyznać, że gaża może zaszokować.

Adrian Cios zawalczył z Tomaszem Łomnickim o pas najlepszego trenera personalnego w Polsce. Był to co-main event pierwszej edycji MMA VIP.

Warto zaznaczyć, że już przed walką było sporo emocji. Podczas face to face ”Fit Dzik” postanowił pocałować rywala.

Cios o zarobkach na gali Najmana: Nie byłem z tego zadowolony!

Adrian Cios w rozmowie z Super Expressem zdradził jaką kwotę dostał za swoją walkę na gali MMA VIP. Trener personalny przekonuje, że dużo więcej zyskał na sponsorach, a nie na samej walce.

Wiesz zarobki w FAME MMA z tego co wiem, również od zawodników z którymi żyje w przyjacielski/fajnych relacjach – są naprawdę warte tego poświęcenia. U Marcina te pieniążki nie były jakieś duże, z tego przynajmniej co wiem to ja dostałem bardzo małą kwotę za poświęcenie i czas. Głównie zarobek tutaj przyszedł mi z sponsorów. Jest to kwota rzędu 1,5/ 2 tysiące złotych za walkę, która była co-main eventem czyli przed walką wieczoru Marcina z taksówkarzem. Powiem szczerze nie byłem z tego zadowolony. Tak na sponsorach śmiało można tą kwotę pomnożyć razy 10-15. Szczerze Ci powiem, że nie opłacałoby się tym bardziej – że można robić coś dla sportu aczkolwiek ryzykując swoje zdrowie przydałoby się coś zarobić. No ja w tym momencie jestem pewny, że jak pójdę na zabieg z nosem to wyjdzie mi dużo więcej niż bym zarobił. Aczkolwiek i tak cieszę się,  że dostałem taką propozycję i szansę zawalczenia, bo jednak mówię to jest moje drobne marzenie, a pokazać się na dużej gali było dla mnie miłym doświadczeniem. 

To nie koniec, ponieważ Cios przekonuje, że już w tym momencie jest zainteresowanie po stronie FAME MMA.

Zaczynają się teraz toczyć poważne rozmowy o pierwszej walce w FAME MMA, które razem z menadżerem rozważamy. 

Zobacz także:

Dwie legendy wagi ciężkiej zwolnione z UFC! Zaskoczeni?

Dwóch czołowych “ciężkich”, będących żywymi legendami mieszanych sztuk walki poza z UFC! Otwiera się szansa dla innych organizacji, w tym KSW?

Nowa freakowa organizacja! Widzieliście kogo ogłoszono?

Już niebawem możemy spodziewać się wielu nowych freakowych organizacji. Właśnie jedna z nich ruszyła z promocją. Mowa o Elite Fighters, która ogłosiła swoją pierwszą uczestniczkę. Będziecie zaskoczeni!