MMA PLMarcin NajmanZawodnik MMA VIP z wściekłością i pięściami ruszył na Marcina Najmana! Jest nagranie!

Zawodnik MMA VIP z wściekłością i pięściami ruszył na Marcina Najmana! Jest nagranie!

Jesteśmy już po drugiej konferencji MMA VIP 4. Na ostatnim panelu czekała nas konfrontacja Marcina Najmana z Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim. Oczywiście doszło do face to face. W pewnym momencie z wściekłością i pięściami na ”El Testosterona” ruszył zawodnik jego organizacji….

Najman

”El Testosteron” ostatnie starcie odnotował przed własną publicznością zmierzył się wtedy z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Remi Gruchała chciał uderzyć Najmana!

Nie wiemy co było powodem… ale podczas face to face Marcin Najman został zaatakowany. Uderzyć ”El Testosterona” chciał zawodnik jego organizacji Remi Gruchała. Wkroczył musiała ochrona.

Cała sytuacja poniżej:

Posted by Freak Fight on Saturday, February 12, 2022

Remi swój debiut w MMA odnotował na ostatniej gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Był to naprawdę efektowny występ. Gruchała od początku dominował i już w pierwszej rundzie znalazł sposób na zastosowanie Pawła ”Scarface’a” Jendruczko.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Łukasz Lupa ostro o FAME MMA: Nie szanują zawodników i szufladkują wszystkich! Co wy na to?

Łukasz Lupa wraca do klatki już dziewiętnastego lutego. Będzie to walka na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie, gdzie czeka go ciekawe wyzwanie. Lupa zmierzy się z Pawłem Tyburskim.

Trener personalny domaga się sparingu po dwóch latach! Tyburski odpowiada: dostaniesz liścia! Zaskoczeni?

Śmieszna sytuacja miała miejsce podczas wczorajszego programu PRIME SHOW ZADYMA. Doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Pawłem Tyburskim, a Łukaszem Lupą – ich starcie odbędzie się dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie. W pewnym momencie do studia dodzwonił się trener personalny, który domagał się sparingu z ”Tyborim”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis