MMA PLFAME MMAZawodnik MMA VIP ostro o Murańskim i Ferrarim: Znamy sytuację od podszewki, bezczelnie kłamie!

Zawodnik MMA VIP ostro o Murańskim i Ferrarim: Znamy sytuację od podszewki, bezczelnie kłamie!

Maciej Gandziarowski na insta stories postanowił odnieść się do wypowiedzi Jacka Murańskiego na kanale ”Ebe Ebe”. Ponadto ”GSP” postanowił zabrać głos w sprawie afery maczetowej. Zawodnik MMA VIP zapewnia, że popularny ”Ferrari” bezczelnie kłamie!

GSP

”GSP” wystąpił na ostatniej gali MMA VIP 4, przy której było spore zamieszanie. Maciej przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Romanem Pawłem ”Bosskim Romanem” Lachowolskim.

Wcześniej Gandziarowski wystąpił na MMA VIP 3 ”Galaktyka Osobowości”. Maciej ostatecznie zawalczył w cage boxie. ”GSP” po całym dystansie i emocjonującym pojedynku pokonał Wojciecha ”Kazik Klimat Kartel” Ochnickiego.

GSP zabrał głos!

Maciej Gandziarowski postanowił zareagować na wypowiedź Jacka Murańskiego. ”GSP” przy okazji wspomniał o sytuacji ”Ferrariego”.

No i tutaj mamy Panie Jacku jawny dowód na to, że Pan powołując się wielokrotnie na to, że był Pan człowiekiem grypsującym nie zna zasad absolutnie. Jeżeli ktoś udostępnia policji szczegółowy opis zdarzenia, a umieszczenie go na instagramie z szczegółowym opisem to jest zwykłym śmieciem. Chodzi o takie coś jak próbę morderstwa, a policja jeżeli nawet teraz nie podjęła żadnych środków, to może je podjąć w każdym czasie, ponieważ to się nie przedawnia. Krótko mówiąc Ferrari robiąc k*rwa taką aferę w internecie, napi**dolił ostrej popeliny i to jeszcze kłamliwej, bo tak się składa, że znamy sytuację od podszewki i wiemy, że Ferrari bezczelnie kłamie, pomawia no i ku*wa co? I tyle. Ja wam więcej nie powiem, bo ja nie zwykłem udzielać szczegółów jakichkolwiek spraw w internecie. Jedno co mogę wam powiedzieć to, że Ferrari kłamie…

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Friday, May 13, 2022

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:

Ferrari zapowiada powrót i pokazuje ręce po aferze maczetowej: Już niedługo to wyląduje na kogoś mordzie! Widzieliście?

Amadeusz Roślik na instagramie trenera Roberta Roszkiewicza pokazał ręce po aferze maczetowej. Popularny ”Ferrari” zapowiada powrót. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem można spodziewać się walki Amadeusza w organizacji FAME MMA. Czy będzie to kolejne starcie z Adrianem ”Polakiem” Polańskim? Tego nie można wykluczyć.

FAME MMA 14: Karta walk i rozpiska. Kto walczy?

FAME MMA 14: Rozpiska i karta walk. Kto walczy? Już jutro w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. Sprawdźcie jak prezentuje się rozpiska tego wydarzenia. Kto walczy tym razem? Jak prezentuje się karta walk?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis