MMA PLMMA-VIPZawodnik MMA VIP ostro do Miśka z Nadarzyna: Za to Ci wyj**ie na łeb przy najbliższej okazji!

Zawodnik MMA VIP ostro do Miśka z Nadarzyna: Za to Ci wyj**ie na łeb przy najbliższej okazji!

Wydaje się, że to nie koniec spięcia na linii Miśka z Nadarzyna z Remi Gruchała i ”GSP”. Zawodnik MMA VIP na insta stories postanowił ponownie w mocnych słowach wypowiedzieć się o Mirosławie Dąbrowskim.

Misiek

Remi swój debiut w MMA odnotował na ostatniej gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Był to naprawdę efektowny występ. Gruchała od początku dominował i już w pierwszej rundzie znalazł sposób na zastosowanie Pawła ”Scarface’a”  Jendruczko. 

Zobaczcie jak to wyglądało:

Gruchała do Miśka z Nadarzyna: Byłeś zesrany na konferencji i gali!

Padły mocne słowa! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP postanowił w mediach społecznościowych mocno wypowiedzieć się o ”Miśku z Nadarzyna”. Remi już wcześniej wspominał, że jest otwarty na starcie z dużo cięższym Mirosławem Dąbrowskim.

Słuchaj stara ku**o z Nadarzyna, za to Ci wy**jie na łeb przy najbliższej okazji. W następnym story wrzucam jaki obsraniec z Ciebie.

Tak samo byłeś zesrany na konferencji i na gali jeny mitomanie. Je**ć Cię stary ch**u.

Zobacz także:

Wspólnik Najmana po MMA VIP 3: Chciałbym zobaczyć u nas orła białego i wtedy walka z Chicem! [WIDEO] Co wy na to?

Dariusz Kosowski na gorąco skomentował piątkową galę MMA VIP 3, która okazała się sukcesem. Organizacja budzi coraz to większe zainteresowanie. Również poruszenie ich pojedynkami pojawiło się poza granicami Polski.

Mamed o ostatniej walce Pudziana: Ja się znam na MMA i dla mnie Bombardier to nie jest zawodnik! Podzielacie tą opinię?

Debiut Bombardiera w organizacji KSW potrwał zaledwie 18 sekund! 45-latek zainkasował od Mariusza Pudzianowskiego prawego sierpowego, który totalnie wyłączył mu światło. Senegalski olbrzym prawdopodobnie zakończył tym samym swoją przygodę w największej federacji w Europie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis