MMA PLEFM SHOWNorman ParkeZawodnik KSW wdał się w sprzeczkę z Normanem Parke: Zawalczyłbym nawet za darmo, ale gówna nie tykam!

Zawodnik KSW wdał się w sprzeczkę z Normanem Parke: Zawalczyłbym nawet za darmo, ale gówna nie tykam!

Doszło do wymiany zdań! Michał Michalski (9-5) postanowił skomentować ogłoszoną walkę pomiędzy Normanem Parke, a Popkiem Monsterem. Długo na odpowiedź ”Stormina” nie trzeba było czekać.

Parke

32-latek jeszcze niedawno mógł pochwalić się świetną passą trzech zwycięstw z rzędu. Michalski był bardzo blisko walki o pas KSW. Ostatecznie rozpędzonego Michała zatrzymał niepokonany Adrian Bartosiński. Do walki doszło na KSW 62. ”Bartos” po niecałych dwóch minutach mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Michalski reaguje, Parke odpowiada!

Michał Michalski (9-5) gwarantuje, że mógłby zawalczyć z ”Storminem” nawet… za darmo. W mediach społecznościowych doszło do mocnej wymiany zdań.

Parke: Co jest nie tak, płacz kochanie? KSW nie daje Ci walki. Włóczęga.

Michalski: Bym zawalczył nawet z Tobą za darmo, ale gówna nie tykam

Norman ostatni pojedynek stoczył w main evencie FAME MMA 11, która odbyła się w Gliwicach. Mańkowski był szybki, a jego kiwki oraz balans tułowiem robił wrażenie na przeciwniku. ”Stormin” w końcówce ryzykował i parę razy mocno doszedł do głosu. Sędziowie byli zgodni ogłaszając zwycięstwo Mańkowskiego na punkty.

Zobacz także:

MMA VIP pozywa Kanał Sportowy! Mamy odpowiedź! Zaskoczeni?

To się dzieje naprawdę! Marcin Najman w mediach społecznościowych poinformował, że jego organizacja pozywa Kanał Sportowy. Ponadto ”El Testosteron” zaprasza w środę pod urząd miasta w Wieluniu.

Jacek Murański o walce ze Słowikiem: Byle nie u Marcina Najmana! Co wy na to?

To było zaskakujące pytanie nawet dla samego Jacka Murańskiego. ”Muran” w rozmowie z fightsport.pl został zapytany o potencjalny pojedynek z… Andrzejem ”Słowikiem” Zielińskim. Murański zapewnia, że taka walka na pewno nie mogłaby mieć miejsca na gali Marcina Najmana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis