MMA PLArchiwumKSWZawodnik KSW mocno o rankingu organizacji! Nie podoba mu się obecna sytuacja!

Zawodnik KSW mocno o rankingu organizacji! Nie podoba mu się obecna sytuacja!

Jest mocny komentarz Francisco Albano Barrio (10-3)! Zawodnik MMA pochodzący z Argentyny wypowiedział się o oficjalnym rankingu największej organizacji w naszym kraju. Barrio nie jest zadowolony z aktualnej sytuacji.

Barrio

33-latek w organizacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego stoczył cztery pojedynki z czego dwa zwyciężył. Dużo kibiców narzeka na styl Barrio, ale trzeba przyznał, że w ostatnim starciu dostarczył dużo emocji. Reprezentant Argentyny miał swoje momenty w starciu z faworyzowanym Maciejem Kazieczko. Ostatecznie reprezentant Ankosu Poznań w trzeciej odsłonie przełamał rywala.

Wcześniej Francisco wygrywał swoje walki z Łukaszem Rajewskim oraz Bartłomiejem Koperą.

Mocna wypowiedź zawodnika KSW!

Francisco Albano Barrio (10-3) nie jest zadowolony widząc oficjalny ranking największej organizacji w naszym kraju. Oto co napisał Barrio w komentarzu. 

Ten ranking to bzdura. Mam dwie wygrane i nie ma mnie w rankingu, a oni stawiają gości, którzy nie wygrali żadnej walki.

Zawodnik KSW Francisco Croata Barrio 🇦🇷🇭🇷 w komentarzu pod jednym z Naszych postów krytycznie odniósł się do zestawianych przez organizację rankingów ⬇️Zgadzacie się❓

Posted by Mma Top News on Tuesday, January 24, 2023

Zobacz także:

Borys Mańkowski zabiera głos po ostatniej przegranej: Czy zdołam się tam znowu wspiąć?

Borys Mańkowski (22-11-1) zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej przegranej na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. 33-latek przede wszystkim podziękował kibicom, bowiem mógł liczyć na duże wsparcie podczas pojedynku.

Daro Lew nie odpuszcza i ponownie zaczepia Filipka: Mogę się bić w rzymskiej, greckiej… Widzieliście?

Dariusz Kaźmierczuk nie odpuszcza! Jak widać jego spór z Filipem Marcinkiem nie został zakończony. ”Daro Lew” na twitterze zapewnił, że jest gotowy i chętny na rewanżowe starcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis