MMA PLEFM SHOWNorman ParkeZawodnik KSW mocno o Normanie Parke: Ale to jest pała!

Zawodnik KSW mocno o Normanie Parke: Ale to jest pała!

Już nie pierwszy raz Michał Michalski postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Normanie Parke. Czy w przyszłości dojdzie do takiego zestawienia? Tego nie można wykluczyć. ”Stormin” już w sobotę wystąpi w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni, gdzie zmierzy się z Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim.

Parke

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

Do ostatniej walki byłego zawodnika UFC doszło w Tauron Arenie, gdzie w klatce rzymskiej zmierzył się z Piotrem Szeligą. Walka zapewniła sporo emocji.

Mimo wszystko była to pełna dominacja. Już w pierwszej rundzie ”Szeli” był na deskach. Parke był zdecydowanie szybszy i celniejszy. Szeliga miał mocne zrywy, ale wydawało się, że to nie robi wrażenia na Parke. W drugiej rundzie Norman szybko zdobył sprowadzenie i zza plecami zbombardował rywala.

Mocna reakcja zawodnika KSW! 

Jest mocny komentarz Michała Michalskiego pod postem odnośnie wypowiedzi Normana Parke – wspomniany artykuł zobaczycie [TUTAJ]

Zobaczcie reakcje:

Już w przeszłości w social mediach doszło do ich wymiany słownej.

Parke: Co jest nie tak, płacz kochanie? KSW nie daje Ci walki. Włóczęga.

Michalski: Bym zawalczył nawet z Tobą za darmo, ale gówna nie tykam

Reprezentant Ankosu Poznań jeszcze niedawno był bliski walki o mistrzowski pas KSW. Po trzech ważnych zwycięstwach zatrzymał go Adrian Bartosiński. ”Bartos” podczas KSW 62 wygrał po niecałych dwóch minutach.

Zobacz także:

Stifler w strachu? W sieci pojawiło się nagranie z treningu potężnego Bombardiera!

Serigne Ousmane Dia już w najbliższą sobotę stoczy swój drugi pojedynek w Polsce. ”Bombardier” na zasadach MMA podczas PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. W sieci pojawiło się nagranie z treningu Senegalczyka.

Szeliga ponownie o Bombardierze: K**wa napompowali go, mistrz jakichś tam sportów! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Szeli” ponownie wypowiedział się o ”Bombardierze”, który wystąpi w sobotę w co-main evencie PRIME SHOW MMA 2. Senegalski mistrz zapasów w Gdyni zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis