MMA PLDenis ZałęckiZawodnik Krwawego Sportu ostro o Denisie Załęckim: Jesteś zwykły ch*j do szczania z Torunia!

Zawodnik Krwawego Sportu ostro o Denisie Załęckim: Jesteś zwykły ch*j do szczania z Torunia!

Jak widać jest sporo osób, którym nie podobała się postawa i walka w wykonaniu Denisa Załęckiego. Starcie ”Bad Boya” w ostrych słowach postanowił skomentować zawodnik organizacji Krwawy Sport – Dominik Parol.

Dominik Parol ma na swoim koncie sporo sukcesów w karate. Teraz próbuje swoich sił w kickboxingu. Parol wystąpił chociażby na gali Krwawy Sport 3, gdzie już w pierwszej odsłonie zastopował Adama Curyłę.

Parol jest pewny siebie i chętnie zmierzy się z ”Bad Boyem”.

Ostro o Denisie Załęckim!

Dominik Parol na instagramie pod postem High League postanowił mocno skomentować walkę Denisa Załęckiego.

K*rwa wstyd by było mi prosić Kwiecińskiego o walkę na małe rękawice, jakbym był cięższy o 20 kg. Chcesz wyjdę z Tobą bez rękawic w małych, ob jesteś jak napisałem wyżej zwykły ch*j do szczania z Torunia, wyżej srasz niż dupę masz. Więcej trema kolego.

Zobacz także:

Rozgoryczony Alan po przegranej z Denisem: Nic mi nie jest, mogę się bić nawet za dwa tygodnie! [WIDEO] Oglądaliście?

Alan Kwieciński jest rozgoryczony po pojedynku z Denisem Załęckim. Pojedynek w kickboxingu dostarczył kibicom zgromadzonym w Tauron Arenie mnóstwo emocji. Kwieciński zapewnia, że nic mu nie jest i kolejny pojedynek może stoczyć już za dwa tygodnie. ”Alanik” nie może narzekać na brak ofert.

Denis Załęcki wygwizdany w Tauron Arenie! ”Bad Boy” był zły: Zamknąć ku**a mordy hejterzy! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki był zły… ”Bad Boy” w klatce nie mógł długo się wypowiedzieć. Kibice w Tauron Arenie postanowili wygwizdać zawodnika z Torunia. Załęcki po całym dystansie pewnie wypunktował twardego Alana Kwiecińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis