MMA PLFerrariZawodnik High League nazywa Ferrariego frajerem! Amadeusz przed studiem kopnął jego samochód!

Zawodnik High League nazywa Ferrariego frajerem! Amadeusz przed studiem kopnął jego samochód!

W poniedziałek doszło do specjalnego programu High League 3: ”Rundki Extra”, gdzie doszło do aż trzech rywalizacji słownych. Największe dymy pojawiły się przy Pawle ”Scarface” Bombie i Mateuszu ”Tarzanie” Leśniaku. W pewnym momencie Bomba postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Amadeusz Rośliku. ”Ferrari” na insta stories zapewniał, że stoi przed studiem….

Ferrari

Do starcia ”Tarzana” z Pawłem Bombą dojdzie czwartego czerwca na High League 3 w Ergo Arenie.

Mateusz dość niespodziewanie wystąpił na gali High League 2 w Krakowie. Leśniak zastąpił kontuzjowanego Mariusza ”Super Mario” Sobczaka i zmierzył się z Konradem Karwatem. Koniec walki nastąpił w drugiej rundzie i była to wygrana zawodnik z ”Stron Ekipy”.

Ferrari przed studiem opluł i kopnął w samochód Bomby!

W pewnym momencie Paweł Bomba postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Amadeuszu Rośliku.

Nie groziłem Ferrariemu tylko dostałem wiadomość od Zusje, żeby przyjechać na lajva, którego nagrywają. Przyjechałem, a Ferrari zamiast otworzyć drzwi to poprosił recepcję, żeby zadzwonili na policję, więc pozdrowienia Ferrari. Widzimy się i tak (śmiech). Tak zrobił. Najpierw przyszedłem ja, on był z kolegą i nie otworzył drzwi. Zadzwonili na recepcję, recepcja powiedziała że wezwę policję. Poszedłem sobie. Potem przyszło paru innych chłopaków pukali też/wołali, też zostali pogonieni przez policję, która została wezwana na prośbę tego otóż prawilnego człowieka. Mordo zastanów się kto mi wysłał numer pokoju z tej trójki, kto chciał żebym tam przyszedł, bo przecież znikąd się tam nie znalazłem (…) Frajer, frajer bo się wje*ał jak śliwka w kompot, nie zdaje sobie sprawy co zrobił. Tyle. 

Mowa o tej sytuacji:

Jak się później okazało zawodnik FAME MMA pojawił się przed studiem, gdzie odbywał się program. ”Ferrari” postanowił kopnąć i opluć samochód wspomnianego Pawła Bomby. 

Sami zobaczcie:

Posted by Freak Fight on Monday, May 23, 2022

Zobacz także:

Tyburski ostro o Hardkorowym Koksie: K*rwa niech on idzie w końcu do szkoły i te IQ podszkoli! Widzieliście?

Paweł Tyburski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się również o Robercie Burneice. Przypomnijmy, że na pierwszej konferencji High League 3 doszło do spięcia pomiędzy ”Tyborim”, a ”Hardkorowym Koksem”.

Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? Pudzian zabiera głos!

Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? Scenariusz ten od kilku lat pojawia się w głowach wielu fanów MMA. Czy jest to jednak możliwe? “Pudzian” wyjaśnia!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis