MMA PLGROMDAZawodnik GROMDY usłyszał wyrok! Toczy się też inne postępowanie związane z ”Tysonem”!

Zawodnik GROMDY usłyszał wyrok! Toczy się też inne postępowanie związane z ”Tysonem”!

Już pod koniec października serwis torun.naszemiasto.pl poinformował o tym, że Krystin K. usłyszał wyrok – 5 lat i 6 miesięcy bezwzględnego więzienia. To nie koniec, bowiem toczy się również inne postępowanie związane z ”Tysonem”.

Krystian

Krystian zdobył szybką popularność, gdy pojawił się w organizacji GROMDA. ”Tyson” od samego początku pokazał, że ma duży potencjał i charakter. Obserwujący/kibice GROMDY byli pod wrażeniem i nie mogli się doczekać kolejnych startów Krystiana. Przypomnijmy, że ”Tyson” w finale doznał pierwszej przegranej w organizacji Mariusza Grabowskiego. Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn w trzeciej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Krystian K usłyszał wyrok!

Już pod koniec października Krystian K usłyszał wyrok 5 lat i 6 miesięcy bezwzględnego więzienia (”handel narkotykami – przynajmniej 300 kg marihuany gang kiboli sprowadził z Hiszpanii” – napisano na portalu torun.naszemiasto.pl).

Wydawało się również, że 21 listopada sąd ogłosi wyrok w sprawie pobicia kibica Zawiszy Bydgoszcz. Tak się nie stało. Termin kolejnej rozprawy wyznaczono na 16 grudnia.

O całej sytuacji możecie dowiedzieć się więcej [TUTAJ]

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis