MMA PLGROMDAZawodnik GROMDY: Szpile to bym jednym strzałem roz**bał! [WIDEO]

Zawodnik GROMDY: Szpile to bym jednym strzałem roz**bał! [WIDEO]

To już jutro odbędzie się kolejna edycja krwawej Gromdy! Tradycyjnie dojdzie do 8-osobowego turnieju. Jeden z uczestników w zapowiedzi gali stwierdził, że jednym uderzeniem zniszczyłby… Artura Szpilkę!

Nadchodzi fala nokautów. Kogo zmiecie, a kto utrzyma się na powierzchni? 8 kolosów gotowych na wakacyjny turniej walk na gołe pięści. Siedmiu z nich powraca. Czy zasłużyli na kolejną szansę? O tym zadecydują same starcia. Kto według Was ma największe szanse wygrać? Faworytem według Betclic jest najmłodszy i debiutujący NIKOŚ, a pozycję underdoga dzierży BUBU. Doświadczenie, kondycja czy może szalona furia młodego wilka?

GROMDA Beach już w piątek!KUP PPV na www.GROMDA.tvNadchodzi fala nokautów. Kogo zmiecie, a kto utrzyma się na…

Posted by Gromda on Friday, July 30, 2021

Mocne słowa!

Krzysztof Ryta to uczestnik nadchodzącego turnieju na gołe pięści. ”Żołnierz” stwierdził, że jednym mocnym uderzeniem zniszczyłby Artura Szpilkę!

Szpile to ja bym jednym strzałem roz**bał. Jednym!

Całą zapowiedź gali możecie zobaczyć poniżej:

Oto lista uczestników 8-osobowego turnieju: Norbert „Lodówa” Rozenbajgier, Łukasz „Brodacz” Załuska, Krzysztof „Żołnierz” Ryta, Damian „Grabarz” Zapart, Konrad „Ruski” Podemniak, Kamil „Kocur” Kot, Piotr „Bubu” Ćwik i „Nikoś”.

Zobacz także:

Pudzian o walce z ”Górą”: Menadżerowie ciężkie negocjacje mają, bo mam swoje oczekiwania! Będzie hitowa walka?

Pewne jest jedno trwają mocne negocjacje! Eddie Hall doznał kontuzji i tym samym ogromny Hafthor Bjornsson pozostał bez przeciwnika. Pojawiły się plotki, że Islandczyk zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Jak się okazuje pojawiła się propozycja walki w boksie, a teraz trwają rozmowy.

Trener o Polskim Kenie: Dziwi nas to, bo nigdy nic nie trenował! Zaskoczy swoją dyspozycją?

Valerii Kukoba i Rafał Stasiak odpowiadają za przygotowania ”Polskiego Kena” do debiutu w mieszanych sztukach walki. Jeden z trenerów jest mocno zaskoczony, że Michał Przybyłowicz wcześniej nic nie trenował, bo jak zapewnia jest sumienną osobą.