Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGROMDAZawodnik GROMDY podpisze kontrakt z KSW? Mariusz Grabowski zabiera głos!

Zawodnik GROMDY podpisze kontrakt z KSW? Mariusz Grabowski zabiera głos!

To byłaby duża niespodzianka. Od dłuższego czasu mówi się o walce Patryka Tołkaczewskiego w freakowej organizacji. Nikt jednak nie przypuszczał, że w grę może wchodzić również organizacja KSW! Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem FanSportu wyjawił, że jest coś na rzeczy!

Gleba

Na linii pojawił się Tołkaczewski-Kubiszyn pojawiła się spina. Jak się później okazało już na gali High League 5 mogło dojść do ich starcia, ale ostatecznie wszystko skończyło się fiaskiem. ”Don Diego” zapewniał, że nie da walki Tołkaczewskiemu. Problem również był po stronie organizacji GROMDA, bo przecież tam walczył Tołkaczewski. Niewykluczone, że w końcu dojdzie do porozumienia i ”Gleba” stoczy walkę w innej federacji.

”Gleba” w organizacji Mariusza Grabowskiego pokazywał się już z naprawdę efektownego stylu. Zawodnik z Torunia chociażby po 6 sekundach ciężko znokautował byłego mistrza Glory – Saulo Carvalari. Patryk jedynej przegranej w GROMDZIE doznał z rąk – Bartłomieja Domalika.

”Gleba” podpisze kontrakt z KSW?

Po ostatniej wypowiedzi Mariusza Grabowskiego nie można tego wykluczyć. Szef GROMDY w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyjawił, że jest coś na rzeczy!

Nie ma problemu, żeby ”Gleba” czy inni zawodnicy gdzieś indziej walczyli. Jeśli to będzie na normalnych zasadach, to ja nic nie bronię. Ja się włodarzami KSW znam, z Maćkiem ostatnio rozmawiałem. Nie ukrywam, że jest coś na rzeczy. Jeśli wszystko dopniemy i formalnie będzie się zgadzać tak, jak dogadaliśmy się z Maćkiem, to nie ma problemu (…) Panowie wszystko dobrze wiedzą. Myślę, że niebawem będziecie wiedzieć więcej.

Zobacz także:

To są prawdziwi sportowcy! Wielki szacunek po walce Adesanya-Pereira! [WIDEO] Widzieliście?

Israel Adesanya (24-2) z soboty na niedzielę przerwał swoją klątwę! Nigeryjczyk, podczas UFC 287 odzyskał tytuł w wadze średniej. 33-latek w końcu znalazł sposób na odwiecznego przeciwnika – Alexa Pereirę (7-2). Po walce mimo wielu wypowiedzianych słów doszło do rozmowy i oddania wzajemnego szacunku. To jest piękny obrazek!

Jan Błachowicz chętny na rewanż z Israelem Adesanyą i walkę o pas w wadze średniej! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) postanowił zareagować po hitowym rewanżu Israela Adesanyi (24-2) z Alexem Pereirą (7-2). Polak zapewnił, że jest chętny na rewanżowe starcie z reprezentantem Nigerii. To nie koniec, bowiem ”Cieszyński Książę” zdradził, że jest gotowy na walkę… o pas w wadze średniej!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis