MMA PLGROMDAZawodnik GROMDY ostro o freak fightach! Mateusz Borek komentuje!

Zawodnik GROMDY ostro o freak fightach! Mateusz Borek komentuje!

Już w najbliższy piątek odbędzie się piąta edycja GROMDY. Adam ”Psycho” Łazar podczas ostatniego materiału w ostrych słowach wypowiedział się o freak fightach. Jego słowa szybko skomentował Mateusz Borek.

Szalony i agresywny. Tykająca bomba. PSYCHO wchodzi do gry. Wypuszczona bestia, postrzelony psychol, Johnny Cage krwawych bójek oraz nabity adrenaliną okrutnik. Miał walczyć na poprzedniej gali, ale nie dotarł. Tym razem wolny od donosów gotowy na turniej walk na gołe pięści GROMDA.

GROMDA 5 już 7 maja. Krwawy piątek.KUP PPV na http://gromda.tvSzalony i agresywny. Tykająca bomba. PSYCHO wchodzi do…

Posted by Gromda on Sunday, April 25, 2021

”Psycho” o freak fightach: Dla mnie to są zwykłe pionki!

Adam Łazar podczas ostatniego materiału promującego piątkową galę GROMDA 5 w mocnych słowach wypowiedział się o freak fightach.

Robią z siebie fighterów, a nimi w ogóle nie są. Dla mnie to są zwykłe pionki. Jak chcą robić karierę na fejmie to niech sobie robią, ale niech nazywają siebie fighterami. Znam wiele chłopaków, którzy wkładają w to serce, mega dużo pieniędzy i za walkę dostają grosze. Tam wychodzą pajace się tłuc i dostają naprawdę grube, grube siano. To trochę denerwujące. (…) Zobaczyłem kolejny wrzut Popka, nie wytrzymałem. Jeszcze Piechowiak fighter. Najman to on powinien być marką worków bokserskich, a nie fighterem. Ostatnio można było zobaczyć co zrobił z nim taksówkarz. Wiadomo kim oni są. 

Te słowa szybko skomentował Mateusz Borek, który twierdzi, że mało kto odważy się taką opinie wypowiedzieć.

Ja myślę, że takie zdanie jak on ma wielu ludzi, ale nie każdy się o tym odważy powiedzieć publicznie. Z jednej strony możesz skrytykować te freak fighty, każdy ma do tego swój stosunek. Ja uważam, że każdy kto wchodzi do ringu, czy klatki jest odważny. Pytanie co tam później pokazuje. To, że oni dostają wielkie pieniądze to nie jest ich wina. Są na tyle popularni i potrafili zbudować swoje zasięgi, że ktoś im chce za to zapłacić.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Ewelina Woźniak: Małe zainteresowanie mną może wynika z tego, że nie byłam dziennikarką?

Jedna z najlepszych obecnie zawodniczek wagi słomkowej w Polsce Ewelina Woźniak była gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie opowiadała o swojej ostatniej efektownej wygranej oraz popularności, jaką przynoszą jej występy w MMA.

Michalczewski dostał propozycję, aby wrócić na ring! Na stole miały pojawić się wielkie pieniądze! Zaskoczeni?

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z TVP Sport zdradził, że dostał propozycję powrotu na ring! Były mistrz świata zaproponował zaporową cenę, a następnie postanowił zejść ze swoich dużych oczekiwań pieniężnych!