MMA PLHighleagueZawodnik GROMDY mocno o Kwiecińskim: Anal chodzi z nosem do góry uniesionym!

Zawodnik GROMDY mocno o Kwiecińskim: Anal chodzi z nosem do góry uniesionym!

Zawodnik GROMDY nie wytrzymał i postanowił w mediach społecznościowych skomentować kolejną przegraną Alana Kwiecińskiego. Mowa o doświadczonym Tomaszu Gromadzkim, który pokazał się z naprawdę dobrej strony w walkach na gołe pięści.

Kwieciński

”Zadyma” ostatni pojedynek w tej brutalnej i szalonej formule stoczył na szóstej edycji, gdzie doszło do wyczekiwanego starcia z Vasylem Halychem. To była wojna niczym z kultowego filmu ”Rocky”. Gromadzki mimo wielu urazów, i wielkiego krwawienia próbował do samego końca zaskoczyć. Ostatecznie reprezentant Ukrainy wygrał w piątej rundzie przed czasem.

Przypomnijmy, że Gromadzki to doświadczony kick boxer oraz zawodowy bokser. ”Zadyma” toczy swoje pojedynki na galach Mariusza Grabowskiego.

Gromadzki o Kwiecińskim: Zachowuje się jak ciul!

Tomasz Gromadzki w mediach społecznościowych skomentował przegraną Alana Kwiecińskiego na High League 3 w Ergo Arenie. ”Zadyma” wspomniał o sytuacji z przeszłości, gdy ”Alanik” pojawił się na jego seminarium.

Anal chodzi z nosem do góry uniesionym i kolejny raz ktoś mu go utarł. Na seminarium, które prowadziłem też niespasowała mu jedna rzecz, gdy przy wszystkich go upominałem o błąd w akcji i potem chodził naburmuszony całe seminarium, a na drugi dzień na kolejne się nie wstawił. Zachowuje się jak ciul, więc dobrze, że kolejny raz ktoś mu mordę obił.

Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewniał, że musi zrobić sobie przerwę. Ostatni czas był bardzo intensywny w jego wykonaniu. Podczas High League 3 zmierzył się z Dawidem Załęckim w formule K-1 w małych rękawicach. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

Tomasz Romanowski komentuje sytuację z burdami na High League 3. Ma wiadomość do “internetowych cwaniaków”! Widzieliście?

Tomasz Romanowski to zawodnik, którego się kupuje w całości, albo w całości wypiera się sympatii do niego. Zawodnik KSW komentuje sytuację z burdami, jakie miały miejsce na gali High League 3 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

High League 3: Zusje po walce z Lil Masti trafiła do szpitala! Jest nagranie! Co wy na to?

Kamila Smogulecka stanęła przed naprawdę sporym wyzwaniem podczas gali High League 3 w Ergo Arenie. Aniela ”Lil Masti” Bogusz nie pierwszy raz udowodniła, że jest najlepszą freak fighterką w naszym kraju. Popularna ”Zusje” po walce trafiła do szpitala.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis