MMA PLFAME MMAZawodnik FAME MMA się wygadał? Franio przypadkowo zdradził swojego przeciwnika na streamie!

Zawodnik FAME MMA się wygadał? Franio przypadkowo zdradził swojego przeciwnika na streamie!

Wiele wskazuje na to, że nowy nabytek FAME MMA streamer Franio wygadał się podczas jednego ze swoich lajwów. Czy zdradził tym samym, z kim zawalczy na nadchodzącej gali? Czy było to może jednak ustawione i rywal Frania jest inny?

Zawodnik FAME MMA się wygadał? Franio przypadkowo zdradził swojego przeciwnika na streamie!
Foto: Zawodnik FAME MMA się wygadał? Franio przypadkowo zdradził swojego przeciwnika na streamie!

Organizacja FAME MMA ogłosiła kilku uczestników zbliżającej się 15. gali. Jednym z nich jest popularny streamer Franio, na którego ostatnio jest bardzo duży hype na Twitchu. Shoty z jego lajwów na YouTube robią po kilkaset tysięcy wyświetleń.

Wiemy również, że na FAME 15 zawalczy również Marcin Dubiel, raper Sarius oraz Takefun. Do tej pory organizacja ogłosiła również, że więcej niż jeden pojedynek odbędzie się w rzymskiej klatce. Jeden z tych bojów będzie także bez limitu czasowego.

Nie znamy ani jednego pełnego zestawienia nadchodzącego eventu. Wydaje się, że jednak Franio mógł wygadać się na streamie i zdradzić swojego rywala, który także byłby debiutantem.

Franio zdradził swojego rywala na FAME MMA 15?

Nie piję, ku*wa. Wczoraj patrzę na Insta Stories “Szczurasa”, a “Szczuras” biega, ku*wa. I mnie to troszeczkę przytłoczyło.

Po chwili skapnął się, że powiedział jedno słowo za dużo i złapał się za buzię.

Przepraszam.

– dodał po chwili.

Kim jest “Szczuras”? Chodzi o streamera “Paramaxila”, o którym ostatnimi czasy było głośno z powodu permanentnego bana na Twitchu oraz wycieku sekstaśmy.

Trudno jednak zweryfikować, czy słowa Frania rzeczywiście były wpadką, czy był to zaplanowany zabieg.

Wszystkiego z pewnością dowiemy się na konferencji, która odbędzie się 20 lipca w Łodzi.  Bilety dostępne są na stronie ebilet.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis