MMA PLDon KasjoZawodnik FAME MMA boi się bić z modelem? Tak twierdzi Don Kasjo!

Zawodnik FAME MMA boi się bić z modelem? Tak twierdzi Don Kasjo!

Kasjusz Życiński ma świadomość, że będzie ciężko wyjaśnić wszystkie konflikty w FAME MMA. Tym samym popularny ”Don Kasjo” postanowił, że z jego potencjalnymi rywalami zmierzą się zawodnicy z Teamu Króla.

Pierwszym z nich ma być Sasha Aleksandr Muzheiko, który najprawdopodobniej skrzyżuje rękawice z Krystianem Wilczakiem. Do walki ma dojść na najbliższej gali FAME MMA 9, która odbędzie się szóstego marca.

Pojawia się jednak pewien problem! Chodzi o kategorie wagową, w której miałby się odbyć pojedynek.

Don Kasjo: Za dużo zjadł mefedronu i ma niższą wagę!

Kasjusz Życiński zdradził, że już na najbliższej gali FAME MMA 9 może dojść do starcia Sashy Muzheiko z Krystianem Wilczakiem. Pojawia się problem z dograniem kategorii wagowej, w której panowie mieliby stoczyć pojedynek. ”Don Kasjo” zarzuca Wilczakowi, że boi się on walki z modelem.

Sid mefedroniarz nie chce podpisać. Już jest walka prawie dograna na dziewiątkę. Słuchaliśmy Krzysztofa Rozpary, że jedna walka jest niedograna. 90% gali jest ustawione, a Sid mefedroniarz boi się Sashy, się boi modela z Top Model. I nie chce podpisać kontraktu z zawodnikiem teamu króla (…) Dlatego tak ciężko pracuje na tych rehabilitacjach żeby szybko wrócić, bo mi byłoby wstyd jakby ktoś z mojego teamu przegrał. Naprawdę team króla musi być niepokonany, a Sashka nigdy nie trenował. Może ja go na wysoki szczebel włożyłem. Znaczy dla niego, bo mefedroniarz to jest zwykła… jakby wyszedł do mnie to by dostał jednego i by mu się oranżada z pierwszej komunii odbiła. Sashka nigdy nie trenował, dlatego ciężko pracuje na tych rehabilitacjach żeby jak najszybciej wrócić i pomóc Sashce na treningach. Żeby Sashka był w ch*j przygotowany, a on na razie tak się przygotowuje na własną rękę. Mimo, że jeszcze kontrakt nie jest podpisany, bo Sid coś się tam sra… Boi się wagi 84, gdzie zawsze mówi, że ponad 80 waży. Nawet kiedyś mówił, że 92 waży jak jest na roztrenowaniu, a teraz boi się 84 kilogramów. Sasha powiedział, że weźmie nawet w 82 walkę, a ten się boi. A wiecie dlaczego się boi? Wydaje mi się, że przez to – że za dużo zjadł tego mefedronu i ma niższą wagę. Mało jadł, a za dużo mefedron wpi*rdalał.    

Cała materiał poniżej:

Zobacz także:

Mistrz KSW będzie kibicował Błachowiczowi! Zdziwieni wypowiedzią Brytyjczyka?

Phil De Fries w mocnych słowach wypowiedział się o Israelu Adesanyi. Brytyjczyk gwarantuje, że będzie kibicował dla Jana Błachowicza

Legenda MMA z ostrym przekazem do youtuberów! Widzieliście?

Vitor Belfort ma ostry przekaz dla youtuberów. Bracia Paul w ostatnim czasie zaczepiali gwiazdy UFC