MMA PLARES FCZawodnik Ankosu zdobył pas organizacji Ares FC! Już niedługo może trafić do UFC! [WIDEO]

Zawodnik Ankosu zdobył pas organizacji Ares FC! Już niedługo może trafić do UFC! [WIDEO]

Slim Trabelsi (5-0) zawodnik wagi ciężkiej, który już niebawem może trafić do największej organizacji na świecie. Jego ostatni start zrobił duże wrażenie na Micku Maynardzie. Warto zaznaczyć, że Slim reprezentuje Ankos MMA i trenuje tym samym w Polsce pod okiem Andrzeja Kościelskiego. Trabeleski ostatni start odnotował w piątek na gali Ares FC 8 w Paryżu.

Trabelsi

W walce wieczoru pas zdobyła ostatnia pogromczyni Marty Waliczek. Mowa o niepokonanej Ivanie Petrović (5-0) z Norwegii. Ivana pod koniec trzeciej odsłony poddała (duszeniem zza pleców) Alexandre Tekenah.

Tak to się skończyło:

Zawodnik Ankosu robi wrażenie na Micku Maynardzie!

Slim Trabelsi (5-0) mimo małego rekordu staje przed coraz, to większymi wyzwaniami. W Paryżu dostał szansę walki o tytuł mistrzowski. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego w drugiej odsłonie zastopował dotąd niepokonanego Azamata Nufitillaeva (12-1-1).

Tak się skończyło:

Jak się okazało ten start zrobił wrażenie na Micku Maynardzie. Slim już niebawem pojawi się w UFC? Tego nie można wykluczyć.

Zawodnik Ankos MMA – Slim Trabelsi zdobywa pas organizacji ARES Fighting Championship wygrywając w drugiej rundzie przez TKO GRATULACJE 👏👏👏👏👏👏👏👏Extreme HobbySklep SFDCentrum Medyczne Dynasplint

Posted by ANKOS MMA on Saturday, September 3, 2022

Reprezentant Ankosu w tym roku zadebiutował w organizacji Ares FC. W debiucie jednogłośną decyzją sędziów pokonał bardziej doświadczonego Luisa Hernique (13-9). Brazylijczyk znany w naszym kraju jest z walki o pas KSW z Philem De Friesem.

Zobacz także:

Zawodniczka była bardzo szczęśliwa po walce! Postanowiła obnażyć się przed kibicami! [WIDEO] Widzieliście?

Do zaskakującej sytuacji doszło na sobotniej gali Bare Knuckle Fighting Championship w Bangkoku. Tai Emery zrobiła sporo, aby jej pierwsza walka na gołe pięści została zapamiętana. Australijka była bardzo szczęśliwa. W pewnym momencie postanowiła obnażyć się przed kibicami.

PRIME grozi upadek? Boxdel: Tam w środku jest problem pomiędzy chłopakami!

Organizacja PRIME SHOW MMA ma kłopoty? Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA wypowiedział się o konkurencji podczas ”Aferek”. Ponadto ”Boxdel” zabrał głos w sprawie potencjalnego powrotu Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego do FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis