MMA PLJake PaulZawodniczka UFC założyła zbiórkę pieniędzy na swoje przygotowania. Pomógł jej… youtuber Jake Paul!

Zawodniczka UFC założyła zbiórkę pieniędzy na swoje przygotowania. Pomógł jej… youtuber Jake Paul!

Zawodniczka UFC Sarah Alpar założyła na portalu GoFoundMe zbiórkę pieniędzy na swoje przygotowania do kolejnych walk w oktagonie UFC. Pomoc finansową zawodniczce największej organizacji MMA na świecie przekazał youtuber Jake Paul.

O Jake’u Paulu można mówić wiele rzeczy, ale nie można odebrać mu tego, że potrafi znaleźć się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

Zawodniczka UFC założyła zbiórkę pieniędzy na swoje przygotowania. Pomógł jej… youtuber Jake Paul!

Sarah Alpar, to zawodniczka UFC, która ma za sobą pierwszą – niestety dla niej przegraną – walkę w oktagonie UFC. Do swojego kolejnego występu zamierza przygotować się najlepiej jak tylko będzie mogła, ale przeszkodą w jej planach są finanse.

Alpar nie zarobiła od UFC takich pieniędzy, które pokryłyby wszystkie koszty jej utrzymania. W zbiórce, którą założyła na wspomnianym wyżej portalu ustaliła cel finansowy na 30 tys. dolarów, a pieniądze ma przeznaczyć na jedzenie, suplementy, treningi, rachunku za lekarzy i rezygnację z pracy na rzecz doskonalenia się w MMA.

Z pomocą zawodniczce przyszedł Jake Paul, który wpłacił na jej cel 8100 dolarów życząc powodzenia w jej przygotowaniach. Amerykański youtuber znany jest m.in. z krytyki zarobków, jakie swoim zawodnikom gwarantuje organizacja UFC. Paul uważa, że największa organizacja MMA na świecie nie dba odpowiednio o finanse swoich zawodników.

Do Paula dołączyła organizacja Triller Fight Club, która organizuje jego bokserskie walki. Ta dołożyła 25 tys. dolarów, kończąc zbiórkę sukcesem.

Zobacz także:

Helenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki! Da radę?

Wreszcie można to już oficjalnie ogłosić! Walka Helenius vs Kownacki jest już pewna! Poznaliśmy datę oraz miejsce rewanżu z udziałem “Babyface”!

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść… Będzie piekło?

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.

Jan Błachowicz o Jonie Jonesie: Tam jest bajzel w głowie!

Nie daje za wygraną mistrz kategorii półciężkiej – Jan Błachowicz. Polak po raz kolejny w dość ostry sposób wypowiada się o swoim niedoszłym rywalu – Jon Jonesie. “Tam jest bajzel w głowie!” – powiedział o byłym czempionie Błachowicz.