MMA PLUFCZawodniczka UFC tworzy konto ze ”specjalnymi” zdjęciami i filmami za opłatą! 

Zawodniczka UFC tworzy konto ze ”specjalnymi” zdjęciami i filmami za opłatą! 

Maryna Moroz (10-3) nie walczyła już ponad rok, lecz szybko znalazła sposób na zarabianie pieniędzy. Ukrainka poinformowała fanów o czymś nowym w jej wykonaniu. Za 9,99$ widzowie mają zagwarantowany dostęp do witryny, gdzie będą pojawiać się specjalne zdjęcia i filmiki w jej wykonaniu.

“Iron Lady” swój najbliższy pojedynek stoczy piątego czerwca. Maryna zmierzy się z debiutującą w UFC – Manon Fiorot (6-1). Reprezentantka Francji tylko raz stawała do decyzji sędziów – resztę pojedynków kończyła efektownie przed czasem. 

Przypomnijmy, że na tej samej karcie pojawi się nasz reprezentant Marcin Tybura (21-6). 35-latek skrzyżuje rękawice z mocno bijącym Waltem Harrisem (13-9).

Maryna Moroz szykuje coś specjalnego!

Maryna Moroz (10-3) znalazła sposób na zarabianie pieniędzy poza walkami. Ukrainka w mediach społecznościowych poinformowała o witrynie, która będzie dostępna za9,99$. Fani zawodniczki UFC będą mogli na niej zobaczyć specjalne filmy oraz zdjęcia w jej wykonaniu.

Dziękuję za śledzenie i wspieranie mnie. Bardzo mi to pomaga. Jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że spodoba wam się moje specjalne konto. Postaram się tworzyć jak najwięcej filmów, zdjęć i historii

29-latka swój debiut odnotowała w kwietniu 2015 roku na pierwszej gali UFC w Polsce. Moroz sprawiła niespodziankę już po minucie i 30-sekundach poddając faworyzowaną Joanne Calderwood. Od tego czasu Maryna stoczyła siedem pojedynków. Aktualnie Moroz może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu.

Zobacz także:

Norman Parke zgadza się na walkę z Don Kasjo w wadze open! Widzieliście warunek?

Norman Parke (28-7-1) jest gotowy walczyć z Kasjuszem Życińskim w kategorii open, ale ma warunek. Czy popularny ”Don Kasjo” podejmie wyzwanie?

Lewandowski o sukcesie Błachowicza! Co wy na to?

Martin Lewandowski skomentował sobotni sukces Jana Błachowicza (28-8), który po raz pierwszy obronił pas UFC w wadze półciężkiej.